Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit, és mennyit adjak 2 és...

Mit, és mennyit adjak 2 és fél hónapos kutyámnak? (kajára gondolok)

Figyelt kérdés

Ma fogok kapni egy kis keverék kutyát, kant, menhelyről fogjuk befogadni. De nem tudom h kint vagy bent legyen? Mit adjak neki (kaját)? Milyen fekhelyet biztosítsak? Mit vegyek neki (játékra gondolok)? Mi legyen a neve? stb...

A színe fekete, nagyon cuki^^ a feje, imádni való...:D Sorolhatnám...:)))

Saját tapasztalatokat is kérek!:D

Köszi előre a válaszokat!:D


2011. okt. 17. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kiskutyushoz! :)) Én az első pár napban biztosan bent tartanám, hogy közel legyen a családhoz, könnyebben megszokja az új helyet. Mivel már elég hideg, mindenképp kell neki egy fedett, jól szigetelt kutyaház, alája szalma, vagy pokrócok, illetve az ajtóra ruha vagy hőfüggöny. Nekem a labim két hónaposan jött, pont ilyentájt, mi így csináltuk, teljesen jó volt neki. :)

Ha bennt tartod legyen egy kis kosara, ahol aludhat.

A menhelyen biztos nem kapott túl jó kaját, próbáld meg mi ízlik neki. Táp, vagy főzhetsz is neki, egy kis husi leves, rizs, máj, szív, zöldségek.

Játék rengeteg féle van, a kölykök bármivel szivesen eljátszanak. Labda, kötél, különféle gumijátékok, karika...

És ne felejtsd el állatorvossal minél előbb megnézetni! :)

2011. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ.

9kor mentünk elérte, 10kor mentünk dokihoz és most értünk haza...:D

2011. okt. 17. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem keress egy legalább erős közepes száraz tápot és azzal etesd + némi kiegészítő is lehet (alma, túró, kefír, puff.rizs, zabpehely..) persze tudni kéne, mekkora lesz felnőtt korában..
2011. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nagy termetű azt mondák, köszi a válaszokat, meg lesz...
2011. okt. 17. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!