Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 18napos kiskutya ehet kiegészí...

Hellosztok kérdése:

18napos kiskutya ehet kiegészítőként natúr vajkrémet?

Figyelt kérdés
sziasztok 18naposak a picik tápszeresek de úgy látom hogy már nem igazán laknak jól tőle... az lenne a kérdésem h nyalhatnak egy kis vajkremet az ujjamrol? nem sokat csak pici
2015. ápr. 11. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. A vajkrém túl zsíros. Hasmenésük lesz tőle.
2015. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Persze,meg a füvedből is szívhat.
2015. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1.válaszoló köszi szépen :)

2.válaszoló menj a francba én csak kérdeztem lehet hogy te füves kö...g vagy de én nem... és csak azért kérdeztem mert a múltkor az állatorvos azt mondta hogy amit tudnak enni azt adhatom akár mit!

2015. ápr. 11. 17:53
 4/15 anonim ***** válasza:

teszteld le, hogy allergiásak-e a tehéntejre (nagyon pici mennyiséget adj nekik, maximum lesz egy kis hasmenésük), ha nem, akkor itathatod őket tejjel, de vajkrémet szerintem ne adj nekik


vagy a kecsketejet szokták még mondani, de az drága és nehéz beszerezni


majdnem 3 hetesek, még egy hét és simán próbálhatod a vízbe áztatott kutyatápot is

2015. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha tudsz vegyél kecsketejet.

De 3 hetesen elkezdheted próbálni etetni őket.

Jó minőségű kölyöktápot áztass be és jól nyomkodd szét, első pár alkalommal kicsit hígabb legyen, olyasmi mint az üveges baba kaják.

2015. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bollocks ***** válasza:
32%
Nocsak, életben maradtak a kis keverékek?
2015. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi :) utolsó író: ezek yorkie kutyák nem keverékek és ha azok lennének akkor sem mondunk ilyet egy kutyára és igen életben az én picikéim nagyon szépen esznek és egyre szebbek... mégegyszer nem szeretnék ilyet olvasni hogy keverékek!!!!!
2015. ápr. 11. 18:44
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mik? Törzskönyv nélkül annak minősülnek, hiába voltak yorkiek a szüleik.

Egyébként meg ne adj nekik mást, csak a tápszert! Vagy az állatorvossal beszélj!

2015. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
és azért is maradtak életben mert éjjel nappal gondozva és etetve vannak 2óránként és büszke is vagyok magamra mert mellettük hatalmas házat kell rendben tartanom és 28hetes kismama is vagyok de ennél jobb érzés nincs mikor segíthet ilyen kis tehetetlen kutyáknak felnőni
2015. ápr. 11. 18:48
 10/15 A kérdező kommentje:
majd lesz nekik de nem érdekel amúgy sem egy könyv akkor is az én picikéim
2015. ápr. 11. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!