Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom megnevelni a kutyám?

Hogyan tudom megnevelni a kutyám?

Figyelt kérdés

Egy 4 éves kan pumiról van szó. A probléma az,ha átjön tatám elkezdi ugatni és vicsorog rá. Ha eszik a 12 éves testvéremet megkapná. Nekem megengedi hogy belenyújjak az ételébe vagy elvegyem. A kertet állandóan kiássa. Anyukám reggelenként viszi futni. Nagyon neveletlen:(

Ha villámlik,mennydörög vagy tüzijátékoznak feljön a lakásba és nemtudjuk kivinni. Mit lehetne tenni? Vagy esetleg van valami jó könyv? amiből a gazdi is tanulhatna?



2015. ápr. 19. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Kutyasuli, ott megtanítják nektek, hogy hogyan kell bánni egy kutyával.
2015. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kutyasuli elsosorban, konyvnek pedig Cesar Milan es Jan Fennel konyveit javaslom.
2015. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kutyasulival az a baj hogy 1 órára van kocsival. Régebben vittük többször hányt odaúton. Más kutyákkal nemjön ki valami jól . Össze szoktak verekedni:( a könyvet megnézem ! Köszönöm
2015. ápr. 19. 16:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj, nehogy mar az egy ora kocsikazas gond legyen, en annak idejen minden hetvegen hatkor keltem, hogy beerjek busszal. A rosszullet ellen van gyogyszer, meg elotte ne kapjon enni. Az meg, hogy verekszik mas kutyakkal... pont ezert kell a suli! Mar ha komolyan meg akarjatok oldani a problemakat, mert ez alapjan nem ugy tunik.
2015. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kutyasuli, akkor is ha 1 órára van. Kutyákkal szocializálni kell, erre is való a kutyasuli. Ezeket a problémákat mind el kell mondani a kutyasuliban a kiképzőknek és segítséget kérni ezek megoldásában.

Villámlástól, dörgéstől sok kutya fél, ezzel nem nagyon tudtok mit tenni. Nem kell babusgatni, reagálni rá. Mi az, hogy nem tudjuk kivinni? Hát felveszed és kiviszed, egy pumi azért nem olyan nehéz.

2015. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Régebben vittük kutyasuliba de anyáéknak nem nagyon tetszett mert verték a kutyákat. Nem tudom lehet e máshogy is megnevelni de szerintem ez a kutyában is megmarad:( köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 21. 06:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Vertek a kutyakat???? Ti merre laktok? Mert ugye a nagyar kutyasulik nem mindig jok, de kotve hiszem, hogy veres az orszagban elofordul. Ha meg igaz a dolog, akkor tenyleg ne vigyetek oda, ez nem normalis! Akkor hivjatok hazhoz egy jo kikepzot.
2015. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,tényleg azt csinálták. Kiképzőt hol lehet keresni?
2015. ápr. 21. 17:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Google-->kutyakiképző+városod neve
2015. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem sikerülni fog!:)
2015. ápr. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!