Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja lehet? Holnapig nem...

Mi a baja lehet? Holnapig nem lesz baj?

Figyelt kérdés
2 éves németjuhász kutyámnak adtam enni, ahogy evett egy falatott elkezdte fújni vagy szívni a levegőt nagyon erősen, látszódott még a hasa is mozgott. Majd ha újra próbált enni, megint ezt csinálta. Aztán picit jobban látszódott, de most megint ugyan ezt csinálja. Felhívtam az állatorvost, azt mondta lehet légúti fertőzés vagy esetleg valami megakadt neki, viszont csak holnap tudja már megnézni.
2015. ápr. 20. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy baja lesz holnapig, de azért figyelj rá, ne adj neki enni, tegyél ki elé (ha nagy kertben él, akár több helyre) vizet.


Lehet, csak habzsolt, és félrenyelt folyamatosan (nekem is szokott a kutyám), lehet, hogy megfázott, és amiatt. Mit kapott enni egyébként? Csontoktól, vagy pl. piritóstól is fulladozhatnak, ha megakad egy darabka/morzsa.

2015. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy befelé tüsszent. Az nem probléma.

Inni iszik rendesen?

Le tud egy falatot nyelni gond nélkül?

Mert ha nem, én aggódnék. Próbálj belenézni a szájába.

Lehet, hogy a felső fogsora közé akadt valami.

2015. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha légúti fertőzés, akkor nem lesz gond holnapig, de az nem ilyen hirtelen jelentkezik.

Lehet, hogy inkább rosszul nyelt és megakadt valami, vagy félre nyelte, én ezzel nem biztos, hogy várnék. Amennyiben azóta is ezt a tünetet produkálja minden falatnál, akkor el kellene vinni egy rendesen felszerelt rendelőbe.

2015. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap kapott csontot, viszont este kapott rendesen enni is, akkor még nem csinálta ezt. Ma reggel maradékot kapott, és akkor hallottam elsőnek ezt, aztán tápot is evett, akkor nem csinálta, viszont van, hogy most már akkor is csinálja, ha nem eszik, néha picit hörög, mint a bulldogok szokták, arra hasonlít. Holnap délelőtt viszem állatorvoshoz!
2015. ápr. 20. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami van az orrában, és irritálja.
2015. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!