Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A mai nap kiolvasztott csirkeh...

Ercsi1984 kérdése:

A mai nap kiolvasztott csirkehúst visszatehetem a hűtőrészbe holnapig? Nem lesz baja addig?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában nem lesz baja egy nap alatt, bár attól függ, mennyire volt friss, amikor megfagyott! Ha már akor két napos volt, akko rmár nem bírja.

Ráadásul most extrém kánikula van. Sózd be, vagy süsd ki, mielőtt elteszed, az a tuti.

2012. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát remélem nem napon olvasztottad, a sima hűtőben is kiolvadt volna, vagy zacskóba téve hidegvíz alatt fél óra alatt kienged. (csak más alkalomra mondom.) ha jó a hűtőd, talán nem lesz baja holnapig, de tényleg nagyon meleg van.holnap az elgyen az első, hogy alaposan megsütöd, főzöd, de , ha nyáklkásodna és fura szaga lesz, akkor ne próbálkozz vele.
2012. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Teljesen frissen tettem a fagyasztóba a múlt héten vettem, ma kivettem hogy megcsinálom, de mégsem kell mert van más. ezért eltettem a hűtőbe, holnap délelőtt megcsinálnám.

Köszönöm a választ.

2012. júl. 2. 20:06
 4/6 A kérdező kommentje:

a mosogatóba tettem szimplán kiolvadni.

Köszönöm a tanácsot, meglátjuk milyen lesz holnap. :)

2012. júl. 2. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki kell birnia holnapig,,,csak teljesen szárazon tedd be letakarva,mert ha vizes tuti büdös lesz!
2012. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm!
2012. júl. 2. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!