Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közepes testű okos kutyákat...

Közepes testű okos kutyákat tudtok mondani?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 13:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
spániel
2015. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

te mit biztosítasz neki?

veled élne?

tulajdonképp olyan kutya hogy okos az van,de azt hogy előhozd belőle tanítani kell.

2015. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hát nem az lesz hogy ki teszem a kertbe hanem 10 hónaposan vennénk meg és tanítanám mert van ismeretség és segítenének. de Suliba nem tudom vinni mert nincs rá pénz. az anyukám fél a nagy testű kutyáktól és bent is lesz meg kint is
2015. ápr. 22. 14:23
 14/26 anonim ***** válasza:
15%
a border collie a legokosabb
2015. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjuk mar a bordert. A kerdezo egy gyerek, kutyas tapasztalat nelkul, suliba nem tudja vinni, ne ajanlgassunk neki bordert.


Ha csak annyi a cel, hogy lehessen tanitgatni otthon, arra barmelyik nyugodtabb, de jol motivalhato menhelyi keverek megteszi. De mi az, hogy 10 honaposan hoznatok el? Honnan veszed, hogy pont annyi idos kutyat talaltok? Egyebkent sem ez a legidealisabb kor, ez a kamaszkor kellos kozepe. Sokkal jobb, ha vagy kolyokkent, vagy 2-3 eves felnottkent kerul hozzatok. Persze a 10 honapos sem veszett ugy, csak nem ertem, miert direkt ezt a kort lottetek be.

2015. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
hagyjatok a menhelyi kutyákkal. nem vagyok gyerek 16 vagyok tudom mit csinálok. a Border sok foglalkozást igényel. amúgy nagyon sajnálom a menhelyi kutyákat, megszakad a szívem de azért nem szeretnék onnan.
2015. ápr. 22. 14:31
 17/26 anonim ***** válasza:
37%

Tehát nem is sajátod lenne.

A bordert azt nem ajánlom,elhivatottság és tapasztalat kell hozzá.


Javaslom,nézzetek be egy menhelyre van ott mindenféle kutya.

2015. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

A border collie bizonyos szempontból nagyon okos, más szempontból meg nagyon nem az, és több ugyanolyan jó képességű fajta is van, csak ennek a fajtának erre van kihegyezve a marketingje.


Én a helyedben mudit vennék, vagy fogadnék örökbe fajtamentéstől. Rendkívül intelligens kis kutyák. De azt meg kell, hogy mondjam, hogy sima családi kutyának nem kell zseninek lennie, az együttélés szabályait és trükköket bármelyik kutya meg tudja tanulni. Az okos kutya arra kell, ha kutyás sportokat akarsz vele űzni, és többet is kell foglalkozni vele.

2015. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
De miért akarod 10 hónaposan venni?
2015. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mit jelent az okos? Olyan beagle meg husky módon okos, hogy engedelmeskedni utál, de nagyon kreatívan át tud verni, vagy olyan goldenesen "okos", hogy nincs túl sok kreativitás a kutyában, de egy falat virsliért a csillagokat is lehozza neked az égről?
2015. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!