Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátnőm állítólag vemhes...

A barátnőm állítólag vemhes szuka kutyája folyamatosan hágja a macskájukat (kan). Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kifejezi a dominanciát, amit tiltani kell. A vemhességnek ehhez nincs köze, a kutya egész egyszerűen nincs megnevelve. A barátnőd a szaporítás helyett a neveléssel kéne, h foglalkozzon, mert rövidesen rajta fogja ezt a pofátlan módszert gyakorolni.
2015. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha a barátnőm jelen van akkor abbahagyja a kutya előtte nem csinálja. A vemhességet azért írtam mert ilyenkor elvileg megnyugodnak a szukák, a fedeztetése után kezdte el ezt a viselkedést.
2015. ápr. 22. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Elnézve a kérdéseket, ma minden kutya hág, még a szukák is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak

2015. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell aggódni miatta, az állatok lerendezik egymás között. Az én kutyusom is megpróbálta megdugni a macskámat (mindkettő kan), de miután az utóbbi elvesztette a türelmét, és adott neki pár pofont, gyorsan leszokott róla.
2015. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tevhit, hogy a vemhesseg lenyugtatja a kutyakat. Ismerek jopar munkakutyat (tereles, mentes), akik vemhesen is dolgoztak egeszen a legutolso idokig. Nevelni kell, nem pedig arra szamitani, hogy ha befedeztetem, lenyugszik.
2015. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!