Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Párommal 30 évesek vagyunk....

Párommal 30 évesek vagyunk. állítólag kisgyerek kora óta folyamatosan "zsurmózik". Mi az oka?

Figyelt kérdés
mindig kapaszkodik a fütyijébe és morzsolgatja. Ez engem egy kissé már zavar. De igazából kíváncsi lennék a válasz pszichológiai, vagy egyéb hátterére. Kinek milyen ötlete van?
2009. szept. 7. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

ezt a szót nem ismertem. amúgy, szerintem, mi férfiak jóval többször látjuk, vesszük elő, nyúlunk hozzá egy nap, mint az indokolt lenne. kérdés, hogy mennyi számít normálisnak, és hogy csinálja-e mások előtt.

ha igen, és zavaró, akkor egyénileg kezeltetni kell, és pszichoterápiában tudják az okot felderíteni.

én nem hinném, hogy trauma állna a háttérben, de nem akarok hülyeséget mondani így látatlanba.

2009. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Amikor megismerted, akkor nem zavart ez a dolog?... 8-o

Én el sem tudnám képzelni, hogy egyáltalán szóba álljak egy olyan pasival, aki állandóan morzsolgatja a fütyijét...


30 éves koráig ez senkinek nem tűnt fel?... A szüleinek ezt már jóval előbb kellett volna kezeltetni, 2-3 éves kor után biztosan feltűnne, ha a gyerekem ezt csinálná!

2009. szept. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... gondolom későn ismerted meg és már nem akarsz váltani, pedig ez nagyon rosszul hangzik. Én is láttam egy srácot a buszon, és állandóan morzsolgatta. :S Illúzióromboló egy férfi.
2009. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Úristen! dehogy akarok váltani!!!emiatt?! ha emiatt már váltanom kéne,akkor hogyan fogjuk a házasságunkban a komoly problémákat megoldani?!!! ez oltári nagy baromság volt, már ne haragudj! megismerkedésünkkor is csinálta, de nyílván akkor nem ez kötötte le a legjobban a figyelmemet. ez alapján megítélni egy embert? inkább olyanra gondoltam(és itt az 1. férfi válaszoló járt közel:) ), hogy ez vmi emocionális, lelki stabilitás-szerű vmi a férfiaknál? mert szülei mesélték, hogy már kisgyerekként is úgy aludt el, ha úgymond "belekapaszkodott:) mintha biztonságot adna... de egyébként az Ő állítása szerint az apja és az öccse is ilyen:)
2009. szept. 12. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi csinálja, csak a többség figyel arra is, hogy ne mások előtt tegye. Szóval ezen ne lepődj meg.
2009. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!