Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez méreg lehetett? Mi a...

Ez méreg lehetett? Mi a legjobb, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Kutyánk ma talált a kert végében egy darab romlott csirkemellnek kinéző húst, a húson (ban) ceruzabél átmérőjű fekete-fehér granulátum volt, méreg? Nem tudjuk, hogy esetleg kiszívta a nap és attól volt néhány darab félig fehér, félig fekete, vagy a csirkemelltől ázott fel?

Nagyon apró kis granulátum volt, első ránézésre mintha mákkal lenne beszórva (kicsit nagyobb darabok)


Természetesen eltettük. A kutya elvileg ehetett belőle, de még időben elvettük. Ilyen mérget viszont még nem láttam. Általában úgy tudom nagyobb, és piros.


Pozitívum, hogy gyakran fognak meg a macskák errefelé madarakat, galambokat, néha a kutya is megfog párat, van, hogy elássa magának, lehet, hogy csak valami kosz volt az elásott húson.


2015. ápr. 23. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem kellett nyomozni, anélkül is feltűntek a gyanús egyezések: nincs kerítés, öregasszony félti a veteményest, jön a fekete-fehér mérgező cuccal megszórt csirkemell. Most vagy ugyanannak a néninek a két különböző oldali szomszédai vagytok, vagy ilyesn véletlen még nemigen volt a gyakori történetében... :)
2015. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Amúgy ha lehet hinni az internetnek, akkor patkányméreg lehetett.

[link]

2015. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mi is épp ezt nézzük.
2015. ápr. 23. 22:06
 14/14 A kérdező kommentje:

Nos, a kutyát kérleltem a gyanús falattal a kezemben, hogy mutassa meg hol találta, negyed óráig kérleltem mire egyszer csak elindult valahova és kérte, hogy kövessem.

Először a közeli lovardás szomszédhoz vitt és belekajált az összes lószar kupacba, de mondtam neki, hogy nem, nem ezt keressük :D


Aztán elvitt egy másik irányba, ott ezt találtam:

De lehetetlen, hogy az a rózsaszín cafat ebből az állatból származzon, viszont itt úgy néz ki van egy gazda, akinek meggyűlt a baja a betolakodókkal:

[link]

2015. ápr. 24. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!