Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt hagyjam rá a kutyámra?

Ezt hagyjam rá a kutyámra?

Figyelt kérdés

Mikor kicsi volt örökölt egy kosarat az előző kutyámtól, és olyan 7-8 hónapos koráig kényelmesen elfért benne, aztán ahogy 1 éves elmúlt már csak nehézkesen fért bele, ezért vettem neki egy jó nagyot, átraktam a játékait, a pokrócát, kivittem a kuka mellé a régit, aztán mikor hazaértem az új kosár szét volt tépve és a kuka mellé rakott régi kosarában feküdt.

Korábban nem szedett szét semmit, nem szokása még a cipőket sem rágta meg kölyökként, tehát ez inkább "bosszúálló" rongálás volt.

Visszakapta a régit, de rossz nézni ahogy belepréseli magát, mondjuk összegömbölyödve egész jól elfér benne, de nem akarok megint feleslegesen egy újat venni neki.


2015. ápr. 25. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor most az a kérdés, hogy vegyél-e megint egy új alvóhelyet a kutyádnak vagy ne?
2015. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiii ***** válasza:

Hát figyi, ő fog benne aludni, és eléggé érthetően kinyilvánította a véleményét az új kosár és a régi kosár viszonyával kapcsolatban. :D

Ha neki az jó... akkor hadd aludjon benne. A még újabb kosarat is széttépné.

Majd, ha már nem felel meg a kis igényeinek a régi kosara, akkor az is fel fog tűnni.

2015. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
De aranyos... :)) Igen, hagyd rá... Ha már nem fér bele a régi kosárba, kényelmetlen neki, nem fog bele mászni, még úgy tűnik megfelelő számára...
2015. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
:D
2015. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ráhagyni!

Vegyél neki újat, és gyúrjál rá a rászoktatásra.

Kösd össze pozitív élményekkel. Küldd a helyére, és ha odamegy, dicsérd meg , simogasd meg. És ha bármi rongáláson rajtakapod, szólj rá.

2015. ápr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad az újba a régi párnáját/szövetét áttenni? Tudod, az ismerős szagok segíthetnének.
2015. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pozitív megerősítéssel el lehet érni, hogy az újat is megszeresse.
2015. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tedd bele az újba a régit kezdetnek ;)
2015. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!