Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyámat kiviszem a...

Ha a kutyámat kiviszem a városba sétálni az tuti hogy legalább egy ember megkérdezi hogy meg szabad e simogatni de van aki hozzám se szól egyből a kutyámra ugrik. Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
Hát én ha látok egy nagyon aranyos kutyát se kérdezném meg hogy megsimogathatom. Ezek az emberek mit éreznek. Miért nem vesznek kutyát? Természetesen nem engedem meg de csak azért meg nem bízok meg bennük bármelyik simán megetetheti valami mérgezett kajával még nem figyelek oda. Mert számomra azok az emberek gyanúsak akik csak így ismeretlenül leszólítanak. Nincs igazam ?
2015. ápr. 6. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2015. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít! Mi lenne akkor ha pl az a kutya fél az idegenektol és mondjuk egy kicsit odakap?( nem történt ilyen) Akkor meg még neki áll feljebb! Nem értem miért nem lehet ha már annyira vágyat érez ahoz hogy megsimogassa megkerdezni?

Meg mondjuk az én kutyám egy kicsit tartózkodik a hirtelen megsimogatastol( kolyokkent megverték) és akkor még direkt piszkálják ameddig meg nem simogatják!!

2015. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Még is.Mennyi az esėlye,hogy valaki odamegy a kutyádhoz és megeteti valamivel?Mert te lennél az első.Azzal sincs gond,ha valaki,udvariasan megkèrdezi,megsimogathatja e a kutyádat.Amit jó lenne,ha engednél,mert legalább nem fog sokkot kapni a kutyád,amikor valaki,a megkérdezésed nélkül ráugrik.
2015. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
.Probalnák az én kutyamat simogatni... :D kis tacsko ,de nem engedi,hogy idegen hozzáérjen.
2015. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 Az OK, hogy meg kell kérdezni, hogy megsimogathatják a kutyát, de ez a csúnya rossz mérgezős emberes sztori röhej, életemben nem hallottam ilyen ökörséget.
2015. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5ös röhej? igen naív ember lehetsz , aki vakon minden emberben megbízik majd egyszer pofára esel. De attól hogy nem ismersz ilyen esetet még van.
2015. ápr. 6. 22:39
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert te ismersz ilyen esetet, amiben utcán sétáltatott kutyákat mérgeztek meg kézből, mi? Hagyjuk már a meséket.
2015. ápr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezik nem zavar, hogy megsimogatják, kérdezés nélkül bunkóságnak tartom.

A múltkor egy hajléktalan szépen, tisztességesen megkérdezte, természetesen megengedtem neki. Beszédbe elegyedtünk és elmondta, hogy régen neki is volt kutyája, de ilyen körülmények mellett amiben most ő él nem vállalná, mert ez nem megfelelő egy kutyának.

Nem érdekes, hogy egy hajléktalan sokkal kulturáltabban tud viselkedni és felelősségteljesebben gondolkodni, mint nagyon sok úgymond "jól szituált" ember?

2015. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Fényes nappal az utcán a szemed láttára nem fogják megmérgezni a kutyád. Éjjel ha be akarnak törni, akkor nagyobb az esély.

Az tényleg idegesítő, ha valaki kérdés nélkül simogatja a kutyát, de azzal mi a gond, ha megkérdezi? Mondd, hogy nem és sétálj el, ha zavar.De ahogy látom kérdező, te a kutyatartók azon fajtáját képviseled, aki nem jön ki az emberekkel, antiszociális, azért kell a kutya, mert vele megérted magadat.

2015. ápr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan,nekem is van kutyám,cuki és nem sajnálom mástól ha meg szeretné simogatni.Nagyon kevesen vannak,akik kérdezés nélkül odamennek,de mivel a kutya normális,jól szocializált,ez sem gond,bár felelőtlenség,hiszen nem ismerhetik a természetét.Ez a jajj megmérgezik,pedig nevetséges.Egyszerűen csak irígyled másoktól a simit.Hogy vegyen magának?Nyugi,nem fog elkopni a kutyád,mert megvakargatják egy kicsit.
2015. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!