Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik felnőttnek kezdtek...

Akik felnőttnek kezdtek kutyázni, ti is többet betegeskedtek az esti/hajnali séták miatt?

Figyelt kérdés
Nem ehhez volt szokva a szervezetem, és hiába öltözök fel rendesen, azért gyakrabban kapar a torkom/leszek náthás, normális ez?
2015. ápr. 28. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem kifejezetten erositette az immunrendszeremet.
2015. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manka68 ***** válasza:
100%

Amíg a meleg szobában punnyadtam a téli estéken, folyton minden bajom volt. Aztán elkezdtem sétálni a kutyámmal minden nap. Esőben, hóban, szélben...

Minden nyavalyám elmúlt. :-)

2015. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván a kezdeti időkben, míg megszokom (remélem)
2015. ápr. 28. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is erősítette az immunrendszeremet. Bár az igazán tuti az volt, mikor elkezdtem egészségesen kajálni, jó sok zöldség, gyümölcs, hal, sok mozgás, azóta szinte sosem vagyok beteg, ha igen, akkor is csak 1-2 napig.
2015. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem :)


A titka annyi, hogy mindig jobban öltözz föl mint ahogy elsőre gondolod. Fölveszel egy plusz pulcsit, vagy pluszba sálat a nyakadba. Ha meleged van max. leveszed. Inkább izzadj egy kicsit, mint hogy dideregj és átfázz :)

2015. ápr. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó tanács: szerezz be egy jó cipőt. Egy igazán jót. Felülmúlhatatlanul megdobja az ember közérzetét, ha nem dermedt lábujjakkal, ólomsúlyú bakancsban kell baktatni hajnalban/késő este.
2015. ápr. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a kezdet a nehéz, hanem az öltözködés megtalálása. Egy pár hónap alatt rendeződik a szervezeted, nem leszel érzékeny az öltözködésre.
2015. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!