Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek tetszenek a heterokrómi...

Nektek tetszenek a heterokrómiás állatok? Elsősorban kutyákra irányul a kérdésem.

Figyelt kérdés
Ha tudtok, indoklást is írjatok, miért igen/nem!
2015. ápr. 28. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, sokak szerint ettől lesz különleges egy állat, pedig nem, mindenki számára különleges a sajátja, a heterokrómiás kutyák is ugyanolyanok mint a többi. :)
2015. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben el is utasítod az ilyen kutyákat?

Pl. ha várnál egy kennelnél, hogy végre megszülessenek a kölykök, hamar meg is látogatnád és kiválasztanád a tiédet, és mikor 2-3 hetes korában kiderülne, hogy heterokrómiás (de másik kölykök már nem tudsz választani, tegyük fel egy népszerű kennelről van szó, és mindegyik kutyát lefoglalták már), akkor vissza is mondanád?

2015. ápr. 28. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Kulonlegesnek tartom, de nem mindig tetszik. Neha nagyon jol nez ki, neha meg nem. Persze nem ettol fugg, hogy elhozom-e a kivalasztott allatot vagy sem.
2015. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik kutyám, és nem különösebben tetszik. Neki jól áll, de más kutyákon nem jön be túlzottan.
2015. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, számomra zavaró, embereknél is zavarna olyan "melyik szemébe nézzek", mert együtt nem esik jól nézni. Mintha két különböző kutya élne egy testben, valahogy nem lesz tőle "kiismerhető" a tekintete.

Ezt nem lehet érthetően megfogalmazni, nekem ennyire sikerült.

De látom benne a szépséget, a különlegességet, csodálatos genetikai jelenség és biztos vagyok benne, hogy sok embert elvarázsol így meghagyom másoknak. :) Én nem hoztam volna el ilyen kölyköt, pedig a kutyám apja is ilyen, inkább vártam volna a következő alomra (ebben az alomban nem öröklődött).

2015. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, különösen pl ha cifra mudi esetében, az egyik szem is cifra. Egyszer láttam egy olyan cifrát, aminek a szemei sötétbarnák voltak, de az egyikben sötétkék foltok voltak.
2015. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!