Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhász kutyát szeretn...

Egy németjuhász kutyát szeretnék venni, akár nagyban is de vajon ha ugy 1-2 évesen megvenném akkor ragaszkodna ugy hozzám mintha én neveltem volna fel- jól kijönne velem? Nem lenne ellenséges? Betudnám könnyen tanítani?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. Nem. Igen.

Első kutyának nem ajánlatos a németjuhász.

2015. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Persze. Probalj neki az elso idokben sokat nyujtani (anyagilag, szeretetileg,stb) es probalj falkavezernek lenni :) de nem igaz az elso. Nekem volt nemet juhaszom nekem az elso kutyam volt es nagyon szerettem es szeretett. Sok sikert a kutyushoz! :)
2015. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha van kutyás, azon belül lehetőleg munkakutyás tapasztalatod, akkor jó ötlet csak.

Felnőttet vagy képzett kutyát vegyél, vagy inkább kölyköt, 6-8 hónapos korig, ha te szeretnéd képezni.

Felnőtt, de képzetlen kutyával nehezebb dolgod lesz. Persze nem lehetetlen.

Kutyaiskola mindenképpen javasolt német juhásszal.

2015. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Nulla hozzáértéssel NE vállalj be németjucit!

Egyébként ha 8 hetesként viszed haza, vagy egy-két évesként fogadsz örökbe, mindegy, ha jó, hozzáértő gazdája vagy ragaszkodni fog hozzád. A hozzáértőn van a hangsúly!!!

2015. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem első kutya , köszönöm mindenkinek :)
2015. ápr. 29. 20:20
 6/6 anonim válasza:
Persze!! Nemetjuhász pont hogy való első kutyának szerintem az én tapasztalatom szerint a leghűségesebb kutyák (nekem 2 németjuhászom is volt/van) szóval ha nagyot veszel mindenképp vidd el suliba nem baj ha már felnőtt. Én a helyedbe olyantól hoznék akit bántottak vagy menhelyről ott vannak fajtiszták is :) na azok ragaszkodnak majd hozzád örökre mivel ismeri a rosszat és meg foglya neked hálálni a jót :) de venni is lehet nagyon kedves németjuhászokat :) HAJRÁÁ!!
2016. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!