Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyaszállítót vegyek...

Milyen kutyaszállítót vegyek whippet jellegű kuzyamnak?

Figyelt kérdés
20 ezernél többet nem költenék rá. Ti milyet használtok és mi vált be?

2015. máj. 2. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi szövetet használunk. Ebből lehet találni olyat is ami 20 ezernél nem kerül többe:

[link]

De ha ezek nem tetszenek, akkor vannak fémek is, itt is lehet találni olcsóbbakat:

[link]


de ha nem fontos, hogy új legyen, akkor akár olx-ről, jófogásról is lehet találni jó áron, jó állapotban lévőket.

2015. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ,mire kell.Kocsiba,bringára,boxként is működjön,repülőre feltehesd..ha pontosan tudod,milyen funkciók kellenek,akkor olyan boltba menj be,ahol bele is próbálhatod a kutyát,aztán neten olcsóbban megveszed.
2015. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kocsibani szállítás. A 15000 is elég sok.

(Bocsi, de a t-t mindig elgépelem.)

2015. máj. 2. 22:58
 4/5 KOKSZOS válasza:

Szia !

Én nem soha nem raktam boxba a kutyámat ! Viszont mégis jön velem mindenhova kocsival is ! :)


[link]


Én ilyet használok és ismerőseim is ilyet használnak, soha semmi probléma nem volt még vele ! És árban sem olyan rossz szerintem!

2015. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, lehet, hogy kiprobalom meg meggondolom.:-)
2015. máj. 18. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!