Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ilyen Whippet tenyész...

Tudnátok ilyen Whippet tenyésztőket linkelni?

Figyelt kérdés
Komárom 70km-es körzetében legyen és hobbi célra a kutyus max 110ezer legyen.A válaszokat előre is kösz!

2015. márc. 6. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nőj fel és kezdj el önállósodni. Így hogy akarsz kutyát ha még az internetet se tudod használni egyedül?
2015. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez nem Komárom 70 km-s körzetében van (ez miért lényeges?), és az árát nem tudom, de náluk már voltam, szimpatikusak voltak. Valamint el is olvashatod itt, kinek és mire ajánlják a whippetet:

[link]

2015. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Néztem,csak nem tudom mennyiért adják és nem tudom hogy azon kívül amit néztem van-e még más tenyésztő.
2015. márc. 6. 18:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy lehet akárhol Magyarországon
2015. márc. 6. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem tudom mennyi egy kutyus, de nagyon kedves a tenyésztő, nagyon szép kutyákkal.:)

2015. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz a normális válaszokat,bár ha valaki tudja,mondhatna árat is.
2015. márc. 6. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Árak miatt nyugodtan hívd fel a tenyésztőket, bár illik nem rögtön ezzel kezdeni, de természetes, hogy az árat is megkérdezed.
2015. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Írtam privátban, van ismerősöm, tenyésztő.
2015. márc. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!