Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kislányom 12 éves ő már...

A kislányom 12 éves ő már mehetne a kutyusával agility versenyre?

Figyelt kérdés

vagy még fiatal.


elöre is köszönöm a váleszokat.



2015. máj. 3. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól függ h a gyerek hány éves, hanem h a kutya legyen legalább 18 hónapos és felkészült egy versenyre.

Menjetek el egy kutyasuliba, és kezdjétek el elsajátítani az agility alapjait. Ha elég felkészültek lesztek egy versenyre azt az edző úgyis mondja.

Egyébiránt létezik olyan Junior European Open bajnokság, ahol két korosztály van: a 14 év alatti, children kategória és a 14-18 közötti, junior.

2015. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ.
2015. máj. 3. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
minél előbb, annál jobb! ha a kutyus és ő is elég felkészültek, nyugodtan, nagyon jó program! van ahol kifejezetten különdíjat kapnak a fiatal versenyzők :)
2015. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán:) én most 15 vagyok, tavaly kezdtem a kutyámmal versenyezni, most A1es szinten vagyunk:) nem kortól függ, hanem az érettségtől szerintem:)
2016. febr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!