Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Buszon szükséges szájkosár...

Sajtoseszter kérdése:

Buszon szükséges szájkosár egy törpetacskó esetében akit fel tudok venni a kezembe? (Miskolci helyijárat)

Figyelt kérdés

#tacskó #állatszállítás buszon
2015. máj. 4. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

"ÉLŐÁLLAT SZÁLLÍTÁS DÍJA


Díjmentes, amennyiben:

az élőállatot a kézipoggyász méretét meg nem haladó olyan zárt hordozóban szállítják, amelyből az állat kijutása nem lehetséges,

a vakvezető- illetve rendőrségi kutya szállítása történik.

Vonaljegy árával azonos, amennyiben nem állat-hordozóban szállítják az élőállatot, és az élőállat gazdája biztosítja, hogy az élőállat ne veszélyeztesse az utasok nyugalmát, testi épségét (pl.: szájkosár stb.), és hogy ne szabaduljon el a járművön (pl.: póráz).

Az élőállat-bérlet díja azonos az autóbusz és villamos járművekre megállapított általános bérletek árával."


Ezt talaltam a Miskolci Varosi Kozlekedesi Zrt honlapjan. Ebbol nekem nem feltetlenul egyertelmu, hogy akkor most kell-e szajkosar az olben utazo kutyadra, de altalaban kelleni szokott, kiveve, ha zart hordozoban viszed es a sofor is belekothet, ha rossz napja van.

2015. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ezt énis megaláltam, csak nekem sem volt egyértelmű hogy olyan kicsi kutyákra kell e?!
2015. máj. 4. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Akármekkora is, kell rá szájkosár, ha pórázon vagy ölben viszed.

Ha zárt hordozóba teszed, amiből nem tud kijutni, és a fejét se tudja kidugni, akkor nem kell.

2015. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Szerintem jobb, ha nem hagysz a sofornek meg az ellenornek tamadasi feluletet, ha eppen rossz napja van, tegyel ra szajkosarat. Aztan ha nincsenek sokan, akkor hatraulhetsz es leveheted rola mindenkitol tavol.
2015. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem a három hónapos kölyök kutyámmal nem engedtek fel, hiába volt ölben. Sajnos vagy hordozó vagy szájkosár, különben te is gyalogolhatsz fél városnyit, amikor sietnél.
2015. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csivavára is van szájkosár, vagy jó lesz a befőttes gumi??? :D:D:D
2015. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!