Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szájkosár jó ha tömegbe...

Milyen szájkosár jó ha tömegbe megyek kutyával?

Figyelt kérdés
Én tépőzárasra gondoltam mert a fém sérülést okoz.
2015. ápr. 12. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A tépőzáras nem szájkosár. Ha szoros, a kutya nem tud lihegni. Ha laza, akkor meg simán kiharap belőle.
2015. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fém kosár sem okoz,olyan szájkosár jó,mindegy hogy tépőzáras,műanyag vagy fém,ami méretben megfelel illetve a kutya pofájához igazodik.
2015. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztonsági szájkosár, speciális megerősített pórázzal. Utálom amikor valaki szabadon sétáltatja a neveletlen harapós vérebét.
2015. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fém kosaras a legkényelmesebb a kutyának, de mindenképp olyat vegyél, aminek homlokszíja is van, mert a legtöbb kutya a homlokszíj nélküliektől egy mozdulattal megszabadul.
2015. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen műanyagot vettem

[link]

Aztán egy késsel kivágtam az elején azt a rácsot, hogy egy nagyobb luk legyen rajta, mert tüsszentett tőle sokszor. Persze a kutya akkor is le akarja venni, és ha nem húzom elég szorosra, akkor le is tudja venni magáról.

2015. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan van, ami az egész bőr. Bár nem harapott soha egyik kutyánk se, és meg se próbálták leszedni, csak azért vettük mert néha muszáj, illetve egyik kutyánk szeretett összezabálni mindent amit talált az út mellett :D

Amúgy olyat vegyél, ami méretben jó, és van a homlokánál is pánt, abból nehezebb kibújni.

2015. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is a kutya neveléséhez tartozik, hogy ne akarja levenni a szájkosarat, ha a gazdája ráadta.
2015. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 icu75 ***** válasza:
Nekem a fém szájkosár jött be,neked is azt ajánlanám. Az okok:Kényelmes a kutyának mert a pofijához csak a bőr részek érnek és szellős is,akár kis jutalomfalat darabok is beférnek rajta(mondjuk ha utazni tanítod és akkor jutalmazod.)Sajnos volt olyan eset hogy "bunkó" néni direkt a lábára lépett(buszon fektetett kutya)és akkor legalább az az elégtételem megvolt hogy a bokájához ütötte a kutya a fémet.(lehet gonosznak tartani érte) és természetesen kivágtam a homloktáji szíjat hogy bármikor lekaphassam róla ha gond van(betámad minket egy másik kutya) Hozzáteszem amerikai bulldog szukáról volt szó soha nem harapott meg senkit(a csibészen kívül) egyszer "jött rá" egy staffi szuka,de gyorsan szétkaptuk őket. A legjobb kutyám volt,remélem még találkozunk,már fent van az "égi réten"
2015. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!