Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan lehetőleg ingyenes...

Olyan lehetőleg ingyenes weblap motort keresek, ahol lehetséges a paypalos és sms-es fizetés, és ennek ellenében lehetne letölteni az adott tartalmat. Van olyan oldal ahonnan le lehet ilyet tölteni?

Figyelt kérdés
Esetleg ha akadna programozó aki segítene várom a jelentkezését(részesedést kapna a bevételből).
2011. szept. 27. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen gyári kész motor nem igazán van, ezt mindenéppen csináltatnod kell. Az sms-es fizetéshez ráadásul kell egy sms geteway-t szerezni amelyik támogatja ezt és annak a megoldását kell beépíteni a motorba, mert ezek szeretnek nem ugyanolyan rendszerrel működni.
2011. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Drupalban megvannak az ehhez szükséges eszközök: [link]
2011. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok...még annyit, hogy többet segíteni sajnos nem tudok, én is nagyon kezdő vagyok a témában. Csak annyit tudok, hogy ez arra van. Viszont elég erősen kéne vágni a php+sql dolgokat még ezzel a modullal is, hogy összehozd.
2011. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel még, írj rám.
2012. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!