Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya elnövi a köldöksérvet?

Kiskutya elnövi a köldöksérvet?

Figyelt kérdés
Egy hete kaptunk a nagymamátol egy pekingi palota pincsi kiskutyát. ugy vette 15 ezerért. Csak otthol derült ki hogy szegényke köldöksérves, állatorvos azt mondta hogy elnövi.. mit tegyünk?Nem törskönyves, lehet reklamálni annak akitöl vetük, mi egy egézséges kutyát akkartunk nem egy beteget. De nem akarjuk"kicserélni"mert nagyon édes és nagyon megszeredtük.
2007. nov. 2. 15:54
 1/2 anonim válasza:
76%
Szia! Ez attól függ mekkora az a sérv?! Nekem is van egy pincsi aki már 7 éves és ökölnyi a sérve! De hála istennek él és virul, arról nem beszélve, hogy már a 7év alatt tucatnyiszor fialt! Tehát nekem nem hagyta el, és hála istennek nem is lett baja! De én minden orvostól azt hallottam hogy majd meg kell operálni! Hát nem tudom!
2007. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kell sérvet operálni ha elkezd befelé nőni. Egyébként az egy zsírgumó. Nem okoz gondot a kutyának. Ez nem olyan 'betegség' amiért reklamálni kell, szerintem.

Minden évben nézesd meg az orvossal, hogy nőtt-e stb.

Nálunk is így van.

2007. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!