Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megette a kutyám az ujszülött...

Megette a kutyám az ujszülött cicákat! Miert?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Tőle már kérdezted?

Azért, mert állat, és ösztönlény.

Ez a különbség az állat és az ember között. Az ember tud racionális döntést hozni, az állat, az ösztöne után megy.

2015. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Fhaszér kell egy egész állatseregletet tartani a lakásban.
2015. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert úgy gondolta, hogy finomak. Legközelebb azért ne engedd őket egy térbe, a kiscicák legyenek biztonságosabb helyen, amíg fel nem nőnek.
2015. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mert a kutya egy ösztönlény és éhes volt.
2015. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nameg azért is, mert az anyamacska pancser volt és nem védte őket.
2015. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Meg kellett volna őket símogatni, akkor a kutya megérzi rajtuk a Te szagodat és nem bántja őket. Mint az én felnőtt kan macskám, sohasem bántotta se a hörcsögeimet, se a nyulat, se a tengerimalacot.
2015. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

A kutyák ösztön lények, ha kicsit is domináns akkor ami nem tőle születik kölyök azt megölik.De megenni nem nagyon szokták o.O


Nálunk volt olyan /lehet le szaporítózni,de ez kb 10 éve történt/ egyik kutyánk ellett 2 kiskutyát aztán az anyakutya nem védte eléggé a kölyköket. A másik kutyánk megölte az egyiket :( Megenni nem ette meg. De megölte. Utána amíg a kiskutya 7 hetes nem lett,addig ismerősökhöz vittük a másik kutyánkat,hogy azt az egy kölyköt ne bántsa,ha véletlen nem figyelünk. Utána olvastam és a falkában ez a szokás szokott lenni,hogy amelyik kölyök nem az alfa pártól származik azt megölik.


Valószínű a macska a kutya alatt áll a rangsorban ezért ölte meg a kölykeit. De meg is ette az viszont morbid,ha éhes volt elképzelhető..de akkor is.. ilyet a kutyák nem igen szoktak csinálni szerintem.

2015. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából én iskolában voltam, apukám meg dolgozni.Nem az én cicáim voltak hanem a szomszédé,csak sokat van nálunk (mi adunk neki enni ).Jobban mondva csak meg ölte őket ...mert megtaláltam az egyiket ...
2015. máj. 6. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!