Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány ml tej amit minimum meg...

Hellosztok kérdése:

Hány ml tej amit minimum meg kell ennie egy újszülött yorkie kutyának?

Figyelt kérdés
sziasztok van 3db árva yorkie kutyám tejpótló tápszert esznek,de mindig változó az adag amit meg bírnak enni, és azt szeretném kérdezni hogy hány ml a minimum amit meg kell enniük? újszülöttek 3naposak
2015. márc. 26. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos nem mondta?
2015. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem
2015. márc. 26. 15:17
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha nem csináltál még ilyet kicsi a valószínűsége h életben maradnak. Adjál nekik 1-2 ml kb. 2 óránként.

Én nagyon sokszor csináltam de éjszaka is fent kell lenni és iszonyatosan kimerítő!

2015. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


itt találsz még infót.


Ha nem boldogulsz, akkor hívd fel az orvost - bármelyiket - telefonon, vagy szintén egy menhelyet telefonon biztosan segítenek.

2015. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mos látom, hogy tegnap már érdeklődtél (pont azt akartam belinkelni neked). A lényeget leírták de fontos, hogy legyen egy külső telefonos segítséged mert ez valamelyest biztonságot ad, ahogy fentebb is írtam.
2015. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! ma 4naposak a kicsik és ahogy észre vettem napról napra egyre többet esznek :) aki tud az írjon már nekem légyszi tanácsokat :)
2015. márc. 27. 08:48
 7/14 A kérdező kommentje:
tudnatok segíteni ? az egyik kiskutya nem akar enni etetem és el alszik közben nem is szívja viszont ha vissza rakom a helyére a testvére hasat szivkalja :(
2015. márc. 28. 11:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Tedd az öledbe és próbáld úgy ha nem akkor próbáld a helyén ahol szopni szeretne. Írtamh fentebb nem könnyű ha nem csináltál még ilyet félrenyelhet tüdőgyulladást kaphat stb.. Mérni is kellene őket a pocijukat és alaltta is nedves szivaccsal törölgetni h tudjanak pisilni kakilni mint ahogy a mamájuk nyalná ..!
2015. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
úgy szoktam és sikerült etetni :) és persze torolgetem is őket úgy szoktak kakalni :) nagyon örülök hogy sikerült neki
2015. márc. 28. 18:53
 10/14 A kérdező kommentje:
sziasztok ma 6naposak a kicsik, azt szeretném kérdezni hogy mikor kell emelni a tápszeradagot? és mennyivel??
2015. márc. 29. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!