Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jársz a kutyáddal...

Miért jársz a kutyáddal kutyaiskolába?

Figyelt kérdés
Természetesen azoktól kérdeze,akik járnak.
2010. febr. 23. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tanuljunk. :))) Így mind2en jól neveltek leszünk, és nagyon jó vele tölteni azt az időt. :)
2010. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Agilityzünk, hogy jól érezzük magunkat.
2010. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát mi azért kezdtük el, mert beláttam, hogy segítség nélkül nem tudom egyedül az amúgy baromira domináns kutyámat megnevelni. Próbálkoztam otthon, azok alapján, amit itt is olvastam, de egyedül nem ment. Segítséggel meg már igen.
2010. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is azért kezdtük el,merthogy sajnos más lehetöség nem volt arra hogy szot fogadjon,igy elmentünk,és jol érezzük magunkat jo a társaság,meg minden okés, és tök sokat tanultunk mind2en,szeretnénk engedelmességi,és örzö-védö vizsgáig eljutni(németjuhászom van)
2010. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én eddig csak kétszer voltam, nyáron voltam utoljára, de most szombaton ha minden jól megy, csatlakozok egy klubba ahol kinológusok vannak. Na ott van minden, felkészitenek vizsgákra, versenyekre járunk, versenyeket rendeznek, és nekem mindig is ez volt a vágyam, hogy legyen kutyám és hogy vele járjak ide. Egy fél éve van kutyám, és sikerült is elérni az álmom egyik részét, most jön a másik fele. Már nagyon várom.... Olyan jó hasznos szabadidő töltés, és kikapcsolódás.
2010. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!