Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én is elvihetném kutyaiskolába?

Én is elvihetném kutyaiskolába?

Figyelt kérdés
van egy 4 hónapos kuvaszunk,Budapesten élünk,de a szüleimnek nincs idejük elvinni ,14 éves lány vagyok,van olyan kutyaiskola ahova mehetnénk??
2011. okt. 7. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te is elviheted legalább rád fog hallgatni ami jó :)
2011. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Csilla Julianna ***** válasza:
Már hogyne vihetnéd, írd be a keresőbe, hogy kutyaiskola és jó párat fogsz Bp-en találni. Persze pénzbe kerül arra azért számíts.
2011. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Népszigeti, Őrmezői kutyaiskola...
2011. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és szülő nélkül is engednek??
2011. okt. 7. 12:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy engednek... Én nyolc évesen kaptam az első kutyám, és anya elkísért biciklivel a kutyasuliba az első pár órán, azután meg már egyedül vittem a kutyát. Emiatt ne aggódj! :)
2011. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
persze, nyugodtan viheted, ha van rá pénzed
2011. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon dícséretes, amit szeretnél, le a kalappal! :) Bár minden emberről elmondható lenne, hogy ilyen felelős állattartó, mint te 14 évesen :)

Beszélj szerintem a szüleiddel, mert nekem az jutott eszembe, ha nincs idejük kutyaiskolába vinni, akkor te hogy jutnál el a suliba a kutyussal? Tömegközlekedéssel?

2011. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

persze, hogy mehetsz iskolába! A legjobb időtöltés a hétvégén, garantálom!

12 évesen kezdtem a kutyasulit, iszonyat családias volt a hangulat.

Most 24 vagyok, még mindig sulizok a kutyákkal (természetesen, már új kutyákkal, hiszen akikkel kezdtem, már nem élnek), és bizton állíthatom a legjobb elfoglaltság.

Nekem sok barátságom ott született, és a szerelmemet, a páromat is ott ismertem meg.

2011. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kösziii és mondanátok néhányat?(van rá pénzem)
2011. okt. 7. 12:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Népszigeti, Őrmezői és 4 hónaposan ovival kezdjetek. A szocializáció nagyon fontos. Suliba, tanfolyamra bőven ráértek menni 7 hónapos korban. De ezt majd úgyis megbeszélitek az oktatókkal.
2011. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!