Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám meghalt mert beteg...

Kutyám meghalt mert beteg volt. Kihivtam halála előtti 1 napban az állatorvost adott neki 4injekciót azt mondta meggyógyul. De reggelre meghalt. Nagyon gyanus doki sok panasz volt rá hogy elaltatta a kutyákat és elkérte a pénzt? .

Figyelt kérdés
Enyémmel is ezt csinálhatta.Ilyenkor fel lehet jelenteni azt a f***t??!!? mert az a sejtésem elaltatta... Egyébként ha elaltatják a kutyát akkor nyitva a szeme vagy csukva altatás után?

2015. máj. 10. 10:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Állatorvosnál sose tudni, én a helyedben, ha bármilyen állatod lesz, mindig fel kell írni, hogy mit ad be neki, mire való és milyen dózisban kapta, mert sose lehet tudni. Most ha kérsz boncolást, akkor kiderülhet, hogy a betegség vitte el, vagy félrekezelték. Persze nem olcsó dolog.

Sajna nem minden állatdoki ért a dolgához, pl amikor barátnőmnek azt javasolta az egyik, hogy itasson kólát a görcsölős lovával, akkor ki lett röhögve. Meg egy oltást is alig mert beadni neki.

2015. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy bélgyulladásos vagy mi..nem mondott sok mindent el jött megnézte ránézésre azt mondta hogy bélgyulladása van vagy mi és utána adott neki 4 injekciót nem tudom milyet elkérte a pénzt és le is lépett.. Nem mondott nekem semmit se..
2015. máj. 10. 15:06
 13/24 anonim ***** válasza:

Hát ez az... hogy azt se tudod mit ad be a kutyádnak. Legalább mondta volna melyik micsoda. Azért sem árt felírni, hogy mit kap, mert ha másik dokihoz viszed, akkor neki sem ártana tudni, hogy miket kapott.

De mit vár az ember sokszor a kórházban sem tudod, hogy miket nyomnak beléd...

2015. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Esküszöm meg fogom ölni azt a roh***kot ha kiderül beadott neki valamit :'(
2015. máj. 10. 20:38
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem adott be neki "valamit" Csak éppen a legegyszerűbb módját csinálta a kezelésnek.

A nem evésen kívül még volt valami más tünete is a kutyádnak? Mennyi idős volt?

2015. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Bocs,de ránézésre én is megállapítom a diagnózist.Adott valamit,ami nyilván nem öli meg,antibiotikum,gyulladáscsökkentő ,bármi,de korrekt laborvizsgálat nélkül egy tucatnyi betegség okozhat ilyen tüneteket.Az orvos meg lehet szar,de attól még kérdéseket feltehetsz neki .
2015. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
4hónapos kutyus volt. Most mondta barátok hogy ez volt a mamájuk kutyájának is a tünete kihivták ezt az orvost adott be neki is valamai injekciót és azt modnta másnapra semmi baja., És mi lett? Hát megdöglött!!!!!!!! Mocskos féreg állat orvos rátesz 1 lapáttal azért is...
2015. máj. 12. 15:05
 18/24 A kérdező kommentje:
Ha szeretnétek tudni.. [link]
2015. máj. 12. 15:05
 19/24 szántóvető ***** válasza:

nem értek az orvosláshoz de ránézésre nem lehet a bélgyulladást diagnosztizálni.a neten találni infót erről a betegségről,hogy mást ne mondjak lázzal esetleg hasmenéssel jár.tapasztaltál ilyeneket.mért a doki lázat?

[link]

2015. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
hülye fejével nem..
2015. máj. 12. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!