Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?...

Mi baja lehet a kutyámnak? Hány megy a hasa (véreset kakil) nem eszik nem eszik. Már a legyek is eszik a fenekét! Kihivtam ma az állatorvost és csak holnap tud kijönni és más nincs a közelben! TUdom hogy doki de milyen betegség ez?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Húha... mindenképp hívj ki egy állatorvost, mondd el neki a tüneteket, és hogy azonnal menjen ki, ez nem játék; rád is veszéllyel lehet!!!
2015. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
véres széklet attól van, hogy sokat székel. Ez lehet bakteriális fertőzés, vagy vírus. A helyedben vigyáznék, te is elkaphatod, ha nem vigyázol. Amúgy már rég neked kellett volna elvinned egy állatorvoshoz, nem várogatni, hogy kijöjjön.
2015. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére kijött az állatorvos még ma! Adott neki 4 Injekciót! Ha jól tudom bélfertőzése van vagy mi. Már szegényke már járni is alig tudott! Azt mondta el kell zárni előle minden vizforrást és kamilla teát kell neki adni! REMÉLEM HELYRE IS FOG JÖNNI!
2015. máj. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!