Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a közepes termetű...

Melyik az a közepes termetű kutya amelyik megfelel az alábbi kritériumoknak?

Figyelt kérdés

Papillon ,kisfiú, keverék egyéves , játékos kutyusomnak keresek barátot.Lakásba kéne,nyugodt természetű fajtát keresek és középméretűt.Mivel panelban lakunk olyan kéne amelyik nem nagyon hullajtja a szőrét.és persze kijöjjön más kutyákkal.

Napi séta változó,van amikor csak egy óra,viszont van olyan amikor kb 2-2,5 óra.



2015. máj. 10. 10:30
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy értelmetlen lett csak telóról írtam.

Szóval a legfontosabb az lenne hogy kevés kics a mozgásigénye,középtermerű legyen,ne hullajtja a szőrét és jól kijöjjön más kutyákkal.:)

2015. máj. 10. 10:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Uszkár például de 2 kutya 2 gond ahogy a mondás tartja, fajta jellemző csak egy kiindulási pont. Mindenesetre tenyésztő segítségét kérd ki az alomból hogy melyik nyugodtabb természet, vagy még jobb lenne uszkár fajtamentésből egy felnőtt egyed, mert egy kölyöknek igen kevés az 1 óra foglalkozás.
2015. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,csak az a baj hogy uszkárt nem nagyon szeretnék mert az nagyon sokat ugat.
2015. máj. 10. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan vetted? Nekem 14 évig volt uszkárom, néha megkérdőjeleztem hogy kutya -e mert nem is hallottam a hangját.
2015. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az uszkárnak nem kicsi a mozgásigénye. Én azt vettem észre, hogy legjobban az azonos fajtájú kutyák értik meg egymást, de ha mindenképpen közepes termetűt szeretnél... Általában szoktam fajtát ajánlani, de most azt mondom, szerintem menhelyen keress megfelelő kutyát. Így meg is tudod nézni, kedvelik-e egymást. Ha elhozol egy kölyköt tenyésztőtől, lehet, hogy felnőttként épp csak elviselik majd egymást.
2015. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!