Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak hirtelen 1 tojás...

A kutyámnak hirtelen 1 tojás nagyságú dudor lett a nyakán, mi ez?

Figyelt kérdés
Nem látok rajta sebet.
2015. máj. 10. 18:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
31%
Lehet lenyelt egy tojást
2015. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Holnap feltétlen vidd el orvoshoz, mutasd meg neki.
2015. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces.
2015. máj. 10. 18:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Esetleg, Ospamox gyulladás csökkentőt lehet neki adni?
2015. máj. 10. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne adj semmit, mert nem tudjuk, mi ez!
2015. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy vannak vicces emberek(első válaszoló), csak kíváncsi lennék mit szólnának ha velük történik. Az én pincsimnek is volt egy a mellkasánál, persze neki nem volt olyan nagy mivel a kutyus is pici. Szerintem várj pár napot, mert neki is eltűnt magától. Kivéve ha vannak más tünetei, akkor viszont vidd el. Ha valami komoly baja van, akkor szerintem nem egyik napról a másikra lenne.
2015. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nemsokára kaja idő, nem tudom fog-e enni. Remélem nincs nagy baj.
2015. máj. 10. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen az egyik kutyámnak. Neki valami gyulladás miatt lett, amit nem tudtak még mintavétel után sem kideríteni, mi lehetett. Sőt, két év múlva újra kijött neki. Egy másik kutyánál ödéma miatt lett egy nagy dudor a kutya nyakán. Azt másként kell kezelni. Előfordulhat, hogy nyáltömlő záródott el. És még ezer ok miatt lehet az elváltozás. Holnap vidd orvoshoz.
2015. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a fülétől nem messze, akkor lehet a nyirokcsomó dagadt meg.

Milyen idős kutya? Jó erőben van?

Olvass utána a leukémiának, és feltétlenül vidd orvoshoz!

Kérj vérvételt, amiben kizárhatják ennek vagy egy rosszindulatú daganatnak a lehetőségét!

(tapasztalatból mondom)

2015. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 6. válaszolónak pedig üzenem, hogy a mi kutyánk egyik napról a másikra leukémiás lett, és az orvos felelőtlenségének, és nem törődömségének köszönhetően sajnos el is vitte ez a betegség..
2015. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!