Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 10 hónapos vizslám 1 hónappa...

A 10 hónapos vizslám 1 hónappal ezelőtt beteg volt babéziás kapott ellen oltást. De most a kutya oldalában van egy dudor, tojás nagyságú. Ez mitől?

Figyelt kérdés
nem kemény. azt olvasom hogy az oltástól lehet ilyen dudor az oltás helyén. ez igaz? és az lehet hogy csak 1 hónap múlva jön ki ez a kutyán ? köszönöm!
2013. okt. 30. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az az injekció helye. Hagyd békén, majd szép lassan elmúlik.Kijött az már előbb is, csak nem vetted észre. Szépen növekedett.
2013. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Imizol ilyen. Pukli nő a helyén és lassan szívódik fel.
2013. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, nagyon lassan szívódik föl. Meggyorsíthatod azzal, ha nagyon (de tényleg nagyon) forró borogatást teszel rá. Én bevizeztem egy türcsit, és megmikróztam :) Ezzel pár nap alatt elmúlt, a kutyám is nagyon élvezte :)
2013. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!