Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a labda kutyák...

Piriiiii kérdése:

Melyik az a labda kutyák számára, ami sokáig bírja?

Figyelt kérdés

Van egy féléves mudim, aki bármit szétszed egy pillanat alatt (szerencsére azért kezdi megtanulni a szelektivitást :D). Sajnos ezt a játékokon is tapasztalom, amiket adok neki, legyen az bolti vagy saját készítésű. Jó lenne valami igazán kitartó, erős labdát venni neki, de hol találok ilyet?

Az sem baj, ha nem labda a játék, csak erős legyen, és bírja ki több hónapig.


2015. máj. 11. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

A Kong termékek közül a harang alakú, tölthető az ilyen. Van piros színben meg extra tartós (és keményebb) fekete színű.

Nagyon érdekesen pattog az én kölykök imádja, nagyon jól elszórakoztatja magát vele (labda helyett dobálni is szoktam) és könnyen mosható.

2015. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem igazi rágásőrült a kutyád, akkor egy egyszerű tömör gumilabda elég kell legyen. De ha nagyon kitartó, akkor a Kong termékeket ajánlom, ezek még a bullterrierek és hasonló vastagfejű jószágok többségén is kifognak. :)
2015. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hú, ez nagyon jól hangzik, köszönöm szépen az ajánlást! Szerintem fogok venni ilyet. Remek. :D
2015. máj. 11. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:

A mienk mindent szétrágott. Ez az egy vált be, már több, mint 6 hónapja megvan (a kutya 1 éves)

[link]

2015. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, amit a negyedik válaszoló írt, az csak a kevésbé "marcangoló" kis kutyáknak lehet jó, de nekik sem ajánlott. Számos történet kering a neten fényképekkel, hogy ennek a labdának a barázdáit lenyelve, majdnem meghaltak a kutyák, mert feldagad a gyomrukban. Vigyázzatok ezzel, csak jó szándékból írtam, nehogy baj legyen. Szerintem 1 ilyen eset is elég ahhoz, hogy ne vegyem meg, pedig nekem is szimpatikus volt a kezdetekben.
2015. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, utolsó, hogy írtál, akkor nem adom oda többet. Esetleg tudnál egy-két linket betenni, mert én még nem láttam-hallottam ezeket a dolgokat, pedig elég sokat netezek, főleg kutya témában.
2015. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megkerestem facebook zárt csoportban láttam a labdáról. Ez a szöveg van hozzá, meg 4-5 fotó, de még nem jöttem rá azokat, hogy tudom itt megmutatni.

"Katalin Sz

2014. június 12. · szerkesztve ·



FIGYELEM!!!!


Szeretném felhívni mindenkinek a figyelmét! Sok kutya kedvence/az enyémnek is.. a Trixie termék gyártójának oly híres fogtisztítós mentás labdái (termékei,több méretben,formában,színben megtalálhatóak) Eredeti nevük: Trixie Denta Fun Menta. Nagyon figyeljetek oda,hogy kutyáitok nehogy lenyeljék a lerágott darabokat nehogy úgy járjatok mint mi!Észre sem vettük,hogy lenyelte a lerágott darabot napokig nem tudtuk elképzelni mi lehet a baja,hisz nem szokott lenyelno megenni,felenni semmit hiába bull..(Mielőtt az okosok bele kötnek voltunk dokinál az elejétől fogva 3 napon keresztűl mentünk reggel és délután.)1 teljes estét végig hányt (sárgás zöldet) nem evett,nem ivott 3napig és nagyon fájt a hasa,macska szerűen nyújtózkodott. De hála egy nagyon jó embernek és remek orvosunknak Dr. Simon Józsefnek, mert megmentette a kutyámat..úgy néz ki túléli..reméljük! Na és most jön az a rész,h nem csak az volt a gond,hogy a kutya lenyelte ezt a darabot hanem az,hogy:


A LABDA MEGDAGADT A KUTYÁBA!!! ..és elakadt a vékonybélben, A termékekről pedig azt írják,hogy teljesen biztonságos idézem: Természetes gumiból készült.Az állat szempontjából biztonságos anyagból készült!

Kivágtam egy hasonló labdából egy akkora darabot amit kb lenyelhetett a kutya..mellette pedig már a vékonybeléből kivett megdagadt darab..Azt hiszem látszik a különbség és nagyszerűen sikerűlt szemléltetnem a dolgot!


Szeretném ha minden kedves állatbarát ember ezt megosztaná,hogy nehogy még 1 kutya így járjon..az enyém erős volt,de nem biztos,hogy mindegyik kibírna egy ilyen 4 napos tortúrát! Mint kiderűl nem 1 kutya vesztette már életét ettől a labdától!!!

Az okoskodást kérem mellőzni mert nem ezért tettem ki a posztot! De ha véletlenűl ilyen van a lakásban ahol gyerek van az meg végképp dobja ki...hisz mi van akkor ha egy kisgyerek nyeli le..inkább ne akarjuk tudni."

2015. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt van a kép melléklet a korábbi íráshoz:

[link]

2015. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!