Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csau csau szoret nyaron...

Csau csau szoret nyaron erdemes rovidre nyirni? Ha igen akkor hany cm-re kb? Hol tudok rendelni kutyatap mintacsomagokat (ha van ilyen)?

Figyelt kérdés

#Kutyabunda
2015. máj. 13. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne nyírd meg
2015. máj. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Könyörgöm ne nyírd meg. Teljesen tönkre vágod a fedőszőrt. Sűrű fogú kefét kell venni és az aljszőrzetet teljesen kiszedni.
2015. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. De elfeljtettem írni, hogy akinek ilyen kutyaja van vagy az ismeretsegeben tud ilyenről inkabb az valaszoljon.Vagy kozmetikus.De közben talaltam is egy kennelt akinek tapasztalata alapján, ha melege van, igenis meg kell.
2015. máj. 13. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenem van és nem, nem kell. Ha az aljszőre rendesen ki van szedve nincsen jobban melege, mint más kutyáknak. Nem kell fényes délben futni vinni meg a napon égetni, ennyi.
2015. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen fajta aljszor kefevel szedted ki? Mar van furminatorunk de nem tökéletes ugy erzem.
2015. máj. 18. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyesmivel [link] Nem kevés munka, de megéri.
2015. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!