Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vigyem kutyakozmetikába?

Hogy vigyem kutyakozmetikába?

Figyelt kérdés
Angol cocker spánielemet vinném.4 éves. Eddig nem hordtuk mert mi magunk tisztítottuk ( ne támadjatok). Azonban most egy ideig nem voltam itthon és akikre rábíztam nem tartották túl tisztán. A fülei brutálisak. A gond az hogy eléggé harapós. Elaltatják majd vagy hogy lesz ? A válaszokat előre is köszönöm

2015. máj. 18. 21:53
 1/4 NoHead Dog ***** válasza:
Szájkosár. Ha csak a fülét kell rendbetenni, nem kell bódítani, elég lesz a harapásbiztos szájkosár.
2015. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi ma vittük el az izgága, hatalmas szőrű kutyánkat, és őt ilyenkor elbódítják (a szomszédban van az állatorvosi rendelő). Igaz, utána nagyon bénácska.
2015. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélned a kozmetikussal, hogy vállalja-e a kutyát? Nagyon sokszor, ha nincs ott a gazda, az ilyen kutyák teljesen másként viselkednek egy hozzáértő kozmetikus keze alatt.
2015. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én kutyakozmetikus vagyok, volt itt már mindenféle kutya :)

Pofazsákot helyezünk a harapós kutyákra, és úgy vannak kikötve, hogy nem tudnak elfutni, a morgást megszoktuk már, ahogy a harapást is.

Meg kell kérdezni az adott kutyakozmetikust, hogy vállalja-e, de vidd magaddal az érvényes oltási könyvet, és ha minden oké, akkor elvállalja, mert mi csak így fogadunk harapós kutyákat.

2015. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!