Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik állatorvost/állatklinik...

Zsofi1313 kérdése:

Melyik állatorvost/állatklinikát ajánlanátok a 11. kerület környékén?

Figyelt kérdés
Új kiskutyánkat szeretnénk jó dokihoz hordani, aki megbízható, és árban sem száll el! (Mint a mesében.) A szüleim a Budatétényi Állatkórházba hordták a kutyájukat, de ők állítólag kicsit drágák. Ha kérhetem, Dr. Juhászt Őrmezőről ne ajánljátok, a családban két kutyus halála is az ő lelkükön szárad. Köszönöm szépen előre is!

2015. máj. 23. 16:19
 1/3 bollocks ***** válasza:
Dr. Márton Kinga a Szent Imre kórház mellett rendel, nem tudom a rendelő nevét. Lelkiismeretes, barátságos, és eddig minden rendben volt. Esetleg a Budai Kisállatklinika az Őrmezőn (talán Csárda utca). Ők drágábbak, de talán jobban felszereltek, komolyan probléma esetén talán többet tudnak tenni.
2015. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 deniz csaba ***** válasza:
A Budai Kisállat Klinika pont a Juhászék. De ketten vannak két külön Klinikával és a korábbival, amit a fenti hozzászóló írt sajna nekem is hasonló élményem volt, mint a kérdezőnek. Az új Klinikán a szintén Juhász, Péterhegyi úton lévő rendelő nekem eddig teljesen OK, nem drágák, hozzáértőek, lelkiismeretesek, komoly vizsgálatokhoz, beavatkozásokhoz is felkészültek és nagy előny, hogy non-stop rendelnek! Csak 21:00 után számolnak ügyeleti felárat, ami asszem 12.000,-. (Az istván utcai állatorvosi egyetemen 30-valahányezer).
2015. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Végül Gráf doktorhoz vittük a Fehérvári útra. Nagyon jó fej volt, nem kért el sokat, viszont körömvágástól kezdve, fül vizsgálaton át, az oltásig minden egy csomagban volt, nem került plusz költségbe. Egyelőre mi csak ajánlani tudjuk őket! :)
2015. jún. 9. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!