Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehez hasonlo kutya van?

Ehez hasonlo kutya van?

Figyelt kérdés

[link]


Ez egy bully kutty olyan mint egy oriasi pitbull.. hasonlo hivatalosan elismert kutya letezik? Argentin dog es a cane corsoban gondolkodtam meg max nemet dog de az nem annyira


2015. máj. 23. 20:34
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a jo link bocsi

2015. máj. 23. 20:44
 2/6 icu75 ***** válasza:
Igen bully kutta,magyarul pakisztáni masztiff,nagyon kevés róla az infó,csak tapasztalt kutyatartóknak ajánlják. Nem hiszem hogy Mo.-n lenne belőle. De engem is érdekelne.
2015. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Presa canario(kanári-szigeteki kutya)? Viszont nála is felkell kötni a gatyát, tapasztalatból írom.


[link]

2015. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rottweileres Gazdi ***** válasza:

Hát hasonló van sok de ez attól is függ hogy mindegy-e neked hogy milyen színű stb. mert az hogy kinézetre megfelelő neked az oly kevés mert nem biztos hogy elbírsz vele.

☻ Amerikai Staffordshire Terrier

☻ Pitbull Terrier

☻ Argentin Dog

☻ Cane Corso

☻ Kanári szigeteki kutya

☻ Bandog

☻ Angol Masztiff

☻ stb. ...

2015. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csóri, ha lehetősége lett volna kifordul és elmegy.
2015. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 icu75 ***** válasza:
Igen 5-ős válaszoló a kutya ezt tette volna,gondolom soha nem látott még senkit akinek a feje előtt kamera van. :-) Én úgy gondolom a kutya jó idegrendszerű ,nem volt túlvadítva,érezte a gazdi nincs veszélyben és nem igazán tudott mit kezdeni ezzel a helyzettel. Gondolom te se viselkednél másként ha egy "marslakó" eléd toppanna :-D
2015. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!