Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel szoktátok fertőtleníteni...

Mivel szoktátok fertőtleníteni, tisztítani a kutyaházat? Valaki használ neocidolt?

Figyelt kérdés

Érdekelnének természetes illetve boltba kapható szerek. Gondolok itt bolhák,legyek és különböző élősködök elleni szerekre. Még nem fordult elő ,hogy volt kutyába,de ha már takarítom a házát akkor már védekezni is akarok ott is.

Hallottam erről a neocidolról,hogy vízbe kell feloldani és meg kell fürdetni a kutyát vele és a fekhelyét is, megelőzésre is jó ?

Minden ötletet szívesen hallgatok.



2015. máj. 25. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

az enyémek bent alszanak a lakásban, de napközben nyáron általában kint vannak. Van házuk, épített, csempézett, szigetelt. (Óriástestűek, egy kis fabódéba be se tudnának menni.) A csempe jó, mert azt le lehet szépen mosni havonta. alul pedig ilyen maradék szőnyegpadlókat szoktam venni a boltban, pár forintért megkapsz ilyen 2-3 m-es maradékokat, azokat ilyenkor kidobom, mert mosni nem lehet.

Élősködők nincsenek, spot-ont használok, még soha nem is volt semmi

2015. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kutyára van bevált ,de szeretném a fekvő helyét is, biztos ami biztos alapon.
2015. máj. 25. 19:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Még esetleg arra lennék kíváncsi milyen olyan szereket ismertek ami véd legyek ellen is.( ezt nem a kutyaházra akarom hanem a kutyára)
2015. máj. 25. 20:06
 4/5 Hovarju ***** válasza:

úgy tudom az advantix csepp legyek ellen is véd.

Kutyaház fertőtlenítésben nincs tapasztalatom, de valahol azt olvastam, hogy a neostomosan (remélem jól írtam) hígítva jó rá.

2015. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neostomosan. vagy hypoporból készített 30%-os hypo.
2015. szept. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!