Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hónaposan hoztunk ki német...

10 hónaposan hoztunk ki német juhász szukát a menhelyről. Most majdnem 2 éves. De még mindig túl barátságos az utcai járókelőkhöz. Mit tegyek, hogy ne pitizzen mindenkinek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

De ez miért zavar téged?


Egyszerűen sétálj tovább vele, ha nem akarsz megállni a járókelők nézik? Tetszik nekik? Az nem baj.

Egyébként valszeg nagyon hálás nektek, vagyis az embernek általában, hogy jó sora van (most)

2010. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre,hogy a legtöbb kutyának van egy alaptermészete és ha mondjuk ilyen kedves,akkor max a kutyasuliban tudnak vele mit kezdeni,de szerintem belőlle soha nem lesz egy morgós kutya. Az én kutyám is mindenkit imád,még a kis rágcsálókat se bántja,egyszerűen ilyen a természete. Ismertem olyan rotit,aki a részeg, kerítésen félig belógó munkást is össze-visza nyalta:D
2010. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Előzőnek igaza van. Ha nem akarod hogy mindenki barátkozzon vele akkor tovább mész. Azt hozzátenném ha esetleg házőrzés miatt akarod ezt, hogy bármelyik kutyát ki lehet iktatni, sajnos...
2010. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Miért baj, hogy az UTCÁN nem akar megtámadni embereket? Azt akarod, hogy minden járókelőnek vicsorogjon, vagy mi? Örülj neki, hogy (még) nem elmebeteg harapós dög a kutyád, hanem egy normális kutya. Akit úgy látszik, eddig még kitartó munkával sem sikerült elrontanod.
2010. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Én azt gondolom, ha valaki séta közben neked támadna az életét is odaadná érted.

De miután nincs vészhelyzet, örülj hogy ilyen a kutyád.

A járókelőkre meg ne haragudj, hogy simogatják. Tudod sokan nem tehetik meg, hogy kutyát tartsanak, pedig nagyon szeretik őket. Ilyenkor csak ezek a lopott pillanatok maradnak.

Én mindenkit irigylek, akinek lehet kutyája.

2010. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó rosszul tudod, a legtöbb kutya nem véd meg éles helyzetben hiába írják ezt a legendák. Bizonyított dolog hogy még egy tökéletesen csibészelő kutya sem biztos hogy éles helyzetben is oda fog állni.
2010. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
16%

A németjuhászt oktatni kell erre,hogy ne bízzon meg idegenekben.De ne állíts oda vmi idegent,hogy na most csibészelünk vagy valami....!

Megvan ennek is a szabálya,vegyél egy neveléssel kapcsolatos könyvet,abban minden benne van:

[link]


Egyébként már el vagy késve vele,de nem is nagy baj

ha a kutya még ilyen.Majd idővel észreveszi,hogy neked nem tetszik a dolog és megváltozik(mondjuk ez a kutya természetétől függ).

Egyébként nekem sarplaninai-juhászkutyám van,egy hirtelen mozdulatra már ugrik is akárkinek,de már megtanulta hogy ne legyen ilyen heves.ELőször gondot okozott ,hogy annyira féltett hogy mindenkitől meg akart védeni,volt mikor ismerősnek ugrott neki,persze parancsra leállt.

Szóval amelyik kutya jól van nevelve(és olyan fajta),az meg fog védeni téged akármikor.

2010. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

hát nekem is németjuhászom van, most lesz 1év 4honapos 28 án,de amikor megyünk sétálni porázon,akkor se mernek odajönni simogatni öt,meg aztán én rászolok az emberekre hogy NE SIMOGASSÁK!!

ha ezt valaki nem érti meg és akkor is simizni akarja,és netán megkpja,vagy megharapja,az vessen magára,én ezt gondolom,!!!

tehát szolj az emberekre hogy ne simogassák aztán kész ne érdekeljen ha megsértödnek, simogassanak más kutyát én ezt gondolom

2010. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Na, pont az ilyenek miatt jönnek a másik topikba, hogy sehol se lehessen szabad kutyát szabadon engedni, mert vannak, akik így akarják nevelni a kutyáikat. És emiatt szívok én is, mert egy kalap alá vesznek veletek, és a tök békés kutyámat is vérengző fenevadnak nézik.
2010. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

14:43 as vagyok,elözönek

az én kutyám nem harapott meg eddig senkit sem,és nagyon barátkozo,csak én nem akarom hogy simogassák más emberek,!!!!én sem simogatok más kutyákat csak a magamét,

2010. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!