Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv! Legföbben Zalaegerszegen...

Üdv! Legföbben Zalaegerszegen de Zala megyében, Vas megyében, Veszprém és Somogy megyében vagy ezektől nem messze honnan tudok lehetőleg labrador KISKUTYÁT venni kapni? Nagyon szeretnék egyet és a szüleim is bele bele egyeztek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
2015. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok annnyira eleresztve ha érted tehát 120000 ft nem tudok kifizetni mondjuk 25-30000 ft kitudnék
2015. máj. 26. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menhely, vagy fajtamentés. A boltban sem adnak neked iphone-t, hiába mondod, hogy de neked csak tízezred van rá. Olcsó gagyi hamisítványt kaphatsz a kínaitól, ami a második héten bedöglik. És most képzeld el ugyanezt kutyában.
2015. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pfff, egy újabb szapis támogató :((

Inkább nézelődj a menhelyeken, ott ingyen kapsz (akár kölyök) fajtajellegű labradort, és nem tömöd pénzzel a szaporítót egy nagy eséllyel beteges kölyökért!

2015. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tessék, itt legalább ingyen vannak:


[link]

2015. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

tehát most ne csóró senkinek nézzetek le !

nem az vagyok jó körülmények közt élek nagyon csak 100000 nem akarok kiskutyára ,,költeni,, mikor egy ugyanolyan hálásabb van akár ingyenért is értitek ?

2015. máj. 26. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a kutya árán akarsz spórolni, többet fogsz ráfizetni az orvosi költségeire! Nézz utána, kik a szaporítók! Ők árulják a kutyákat annyiért, amennyiért te venni akarsz! Ha tőlük veszel, az állatkínzást támogatod, és a kutyád sem feltétlenül lesz olyan, amilyet akartál!
2015. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem néz csóró senkinek, csak mielőtt olcsó kutyát szeretnél nézz utána a szaporított (azaz olcsó) kutyák hátrányainak.

Kezdetnek:


[link]

2015. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14%
vegyél egy Bazárt, filléres újság és tele van hirdetésekkel a közelben. Én is ott akadtam a keresett fajtára. Ui. Nem a kutya ára jelenti a minőséget...sőt...(mivel hülyének nézek mindenkit aki 10.000 Ft-nál többet fizet kutyáért, de a baráti körben nem mindenki gondolja így, íme példa)..nagyon jó hírnevű, überdrága tenyésztőtől vásárolt kutya- 6 hónaposan altatni kellett idegrendszeri gondok miatt...felajánlott 2. Kutyus szintén hibás lett...rengeteg macera,kellemetlenség és lelki teher, mikor megszereted már és búcsúzni kell.. Illetve ha nem haragszol meg, leírom a személyes véleményem, amiért lehet fujjogni, de én már csak ilyen maradi vagyok. Szomorúan látom, hogy a kutya státusz szimbólum lett, akár egy iPhone...gondolok itt a Yorkikra, Labradorokra, Havagnese stb...az én ebem is törzskönyvezett, fajtatiszta stb..ritka fajta, erős személyisége miatt nem a díszkutya tartók kedvence...7.000 forintba került, nem volt fényképes dokumentáció az első kakijáról, nem kordbársony háttérrel profi fotós reklámozta...egy hatalmas erdőszéli ház udvarára lépve a tulaj füttyentett- ekkor a térdig érő füvű rét mocorogni kezdett, majd felbukkantak a kis mocskok, amelyik egyből a nyakamba ugrott hazahoztam, kiválasztott engem :) ...csak hogy értsd, rosszul vagyok a darabra foglalt drága kutyáktól, meg azoktól is, akik az ár alapján vesznek társat...találni fogsz olcsón vagy ingyen is, kérlek ne hallgass azokra akik szerint 100 alatt nincs kutya mert "szervizigényes lesz" ...ezerszer szívesebben vennék kutyát a szomszéd Marika néni almából, ,mert tudom, hogy házi koszton nevelt belevaló kutyák kölykei. Akik az udvari játék után a kandalló mellett, vagy épp a gazdasszony lábán szundítanak...bocs ha hosszú lett, csak felhúznak a kutyasznob díszb_zik....remélem hűséges társat találsz! :)
2015. jún. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!