Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eukanuba, Select Gold vagy...

Eukanuba, Select Gold vagy Happy Dog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első sorban a minőségére vagyok kíváncsi, mert most Select Goldot vettünk a 10 hetes Bichon Havanese kiskutyának és olvastam erről a tápról hideget, meleget. Másod sorban az árára.

Köszönöm!



2015. máj. 28. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Itt láthatod, hogy a Eukanuba és a Happy Dog egy szar táp, és azt is, hogy miért: [link]


Foods/Dog Food Directory-ban benne van mindkettő.


Select Gold-nak meg bemásolod az angol összetevő listáját ide: Foods/Instant Review Generator - és ez egész jó támpontot ad a táp minőségéről, és szintén megnézheted, miért.


Továbbá böngészhetsz, hogy az itthon beszerezhető tápok közül melyek azok, amelyek jó árban vannak és még jók is. Pl Markus Mühle, vagy Lukullus, Taste of the Wild.

2015. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Oké, értem. És a Wliderness-ről mit gondoltok?

A Select Goldról meg még annyit, hogy szerintem is jó táp. Ha jól tudom az egyik legjobb. Köszönöm!

2015. máj. 28. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem találtam angol összetevőlistát így hirtelen (ami már önmagában is fura), de a kedvedért rápillantottam a magyarra, és ez alapján a Select Gold majdnem annyira rossz táp, mint a Eukanuba. Szerintem a három közül egyiket se add a kutyádnak. Mindhárom olyan táp, aminek a marketing az erőssége, és nem a minőség.
2015. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a select gold nagyon bevált, szintén havanese kutyusnak, imádja az ízét is pedig válogatós, a mini változatában tényleg kicsik és ropogtathatóak a tápszemek és ezt szívesebben is rágcsálja ezért. Szerintem a három közül ez a legjobb!
2015. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért imádja az ízét, mert hozzáadott sót tartalmaz, ami nem jó a kutyának. A kis tápszemek meg a kutyák többségénél pont, hogy ártalmasak, mert a legtöbb nem rágja, csak nyeli.
2015. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam, a Select Gold egy teljesen jó táp, változatos, sok tápanyag van benne és nem tartalmaz gabonát, cukrot, tartósítószert. A Select Goldot csak a Fressnapfnak gyártja a cég, de attól még egy jó táp. Beleolvasol, első összetevője hús. Végül is emellett döntöttem. Jutalomfalatként Premiere juniort kap. Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 29. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyanazt a tápot nézzük? Ezt? [link]

friss csirkehús (20%), kukorica, búza, baromfihúsliszt (15%), állati zsír, marhahúsliszt (4%), kukoricaglutén-takarmány, szárított répaszeletek (3%), állati fehérje (hidrolizált), kukoricaliszt, lenmag (1,5.%), lignocellulóz (1,5.%), kalcium-karbonát, lazacolaj (0,4%), nátrium-klorid, napraforgóolaj (0,3.%), tojás (szárított), cikóriainulin (0,1%).


A búza meg a kukorica szerinted mi, ha nem gabona? A friss csirkehús, ami 20%, akkor az a szárított tápban a 20% 30%-a, ami 6% valójában, mert a hús rengeteg vizet tartalmaz.


De etesd csak ezzel, ha neked nem baj, hogy ennél olcsóbbért klasszisokkal jobb tápot is kaphatsz.

2015. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a sima mini összetétele! vedd a sensitive minit, mi is azt vettük és nagyon bevált!
2015. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom, mi is Sensitive minit vettünk!
2015. jún. 3. 21:05
 10/10 anonim válasza:
Acana,Hills,Trainer
2015. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!