Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet máltai selyemszőrű...

Hol lehet máltai selyemszőrű kutyit venni? Interneten nem sok van! SOSbe kéne!

Figyelt kérdés
Budapest környékén szeretnék máltai kutyust venni de az internetes hirdetések közül nagyon sok elkelt már:( mik a tapasztalaitok ilyen fajtával kapcsolatban? ha tud valaki linkeljen, vagy írjatok árat meg tel.számot!
2010. febr. 26. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Mi a fenéért SOS? A kutyavásárlást nem szabad elsietni! Ha rosszul választasz, 10-15 évre keseríted meg az életedet és a kutyád életét.
2010. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
annyira szeretem mikor olyan emberek írogatnak akik nem tudnak mibe belekötni:) elhiheted h 1 év elég volt hogy biztos legyek abban h milyen kutyát szeretnék és a legjobb helye lesz nálam. szal csak olyanok írjanak akik tudnak értelmes infot adni. köszönöm :)
2010. febr. 26. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Miért SOS egy kutyavétel? Utána 15 évig folyamatosan sos lesz belőle ha elsieted. Egy csomóan írnak ilyen kérdéseket hogy kutya-macska-kisállat sos kell neki, azonnal meg húderögtön.
2010. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
ha egy évig csak kutyák utén néztél ismerkedtél velük akk miért nem tudsz megkeresni egy lelkiismeretes tenyésztőt?
2010. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2010. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Akiteki ***** válasza:
88%

Valóban nem sok van, az országban csak 1.

Az ember a gyerekére is 9 hónapot vár. Miért lenne egy kutyavásárlás sos? Talán kihűl az ágya?

2010. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
nem aszt kérte hogy ki osszátok !
2010. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
66%
A Google keresőbeird be: máltai kutyák.Meg fogsz lepődni.
2010. márc. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a MEOE-nál kérhetsz segitséget, kik a náluk regisztrált tenyésztők. De ha kijössz március 27.-én a Strázsa kutyaiskolába, ott lesz egy MKSZ kiállitás, szoktak lenni máltai kutyusok. Ott már személyesen is beszélgethetsz a tenyésztőkkel. De lehet, hogy az a kiskutya, ami minden kritériumnak megfelel, nem épp Pest környékén lesz, hanem mondjuk Békéscsabán. Egy jó kutyáért érdemes utazni. erre nem szabad sajnálni a pénzt, és az időt.
2010. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

S.O.S kutya... felhaborito!

Hogy irhatsz ki ilyet egyaltalan? Habar ha belegondolok, inkabb helyesen tetted, mert igy legalabb megkaptad a helyes valaszokat. Hiaba haborodsz fel rajtuk, azon kevesek koze tartozik a kerdesed, amelyekre teljesen jol valaszolt a tobbseg.

Ha egy eve tervezgeted a kutyat, akkor hogy hogy egyetlen tenyesztot sem tudtal talalni?

Gondolom azert, mert szaporitotol akarsz kutyat, raadasul minel olcsobban, de ha nem, akkor elnezest!

Olyan valaszt nem fogsz kapni, amilyet te szeretnel, mert itt tobbnyire felelos allatbaratok vannak regisztralva, akik a szivukon viselik az allatok sorsat es sajnos a lepes, amire te keszulsz, pont ezt keszul tonkre tenni. Ezek a tamadasok termeszetesen bantoak, eppen ezert tudom tanacsolni - a tobbiek neveben is -, hogy jobban nezz utana az allat tenyesztesnek es a vasarlasnak, minden lepesenek.

Egykor en is olyan voltam, mint te, hogy "kutyat, de azonnal!" De aztan vasarlas helyett inkabb olvasgattam es utolag mar nem banom, mert rajottem, hogy amikor azt hittem, keszen allok egy kutyara, valojaban semmit nem tudtam az egeszrol. Nem akartam draga kutyat, minel olcsobban akartam megszerezni, hogy maradjon penzem egyeb kellekekre.

Amiota viszont alaposan atanulmanyoztam mindent a kutyakrol, azota megvaltozott a gondolkodasom. Az orszag - ahol lakom - masodik legnevesebb tenyesztojetol foglaltam kutyust es csak zarojelben jegyzem meg, hogy 400ezer forintnak megfelelo osszegert. Honapok ota varok a megfelelo alomra es addig fogok varni, amig csak kell, pedig mar megorulok erte. (Raadasul mar evek ota szeretnek kutyat...)

Higgy a 'bunko' valaszoknak, ne siesd el es ne tegyel - akaratlanul is, a tudatlansagbol kifolyolag - rosszat a kutyatarsadalomnak!

2010. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!