Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » YORKIS GAZDIK! Miért remeg...

YORKIS GAZDIK! Miért remeg szinte állandóan a 6 hónapos yorkim?

Figyelt kérdés
Mindig remeg, ha alszik, ha felveszem az ölembe, ha a helyén van, ha kimegyünk sétálni, stb...mindig! Másnak is ilyen a yorkija, illetve mit lehetne tenni? Nagyon aggasztó, egész testében remeg!
2010. febr. 27. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szaporítótól van?
2010. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
NEM! Tenyésztőtől vettük!
2010. febr. 27. 12:52
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom.
2010. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
vitaminhiány.ca és vas kell neki
2010. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj erről a tenyésztővel.

És nem árthat ha orvos is látja.

2010. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is yorkim van, 4 hónapos, 2 hónapja van nálunk, de ő nem remeg, csak sétánál // persze, mert ott fázik, meg fél. :D // szóval én nem tudom, de az enyém nem remeg. én is szeretnék tőled kérdezni. az én yorkim szörcsög, vagy így nem tudom elmagyarázni., mikor izgatott, akkor így szörcsög. vagy nem tudom mit csinál. az orvos azt mondta, h minden yokrinak légcsőszűkülete van és ezért. neked is csinálja? :)
2010. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hol van bent vagy kint a kutya? mert ha kint akkor gondolj bele tél van és lehet hogy csak fázik!
2010. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

ma 13:03

gondolj már bele. ki tenné ki a pici kutyáját a hidegbe??

2010. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Lakásban van természetesen. Nem azért remeg esetleg, mert elég pici, és rossz az idegrendszere? Erre is gondoltunk mi.

Ja, és nem szörcsög az enyém! :)

2010. febr. 27. 13:08
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnos yorki tenyésztők között kevés az igazán jó. Tehát ettől még lehet ideggyenge túltenyésztett egyed. :S A helyedben mindenesetre megnézetném dokival, mert így a monitor mögül elég nehéz diagnosztizálni. Sok oka lehet a remegésnek. Bár az ilyen "remeg a yorkim" típusú kérdésekből sajnos feltűnően, gyanúsan sok van itt. :S

Nézesd meg dokival, aztán lehet tovább gondolkodni.

2010. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!