Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hám való egy 6 éves...

Milyen hám való egy 6 éves német juhásznak, és egy 2éves spánielnek?

Figyelt kérdés
hámmal szeretném sétáltatni a kutyusaimat,egy pórázról a fressnapfban kaptam egy olyan "kelléket" amivel két kutyust is tudok egy pórázzal sétáltatni,arra gondoltam hogy hámot vesszek hozzá de nem tudom milyet.Ez jó hám lenne a spánielnek? [link] A német juhásznak milyet? Minden segítséget köszönök

2015. jún. 4. 12:21
 1/5 sippara ***** válasza:
100%
Hát ha van két tökéletesen nevelt, hibátlanul sétáló, tökéletesen kontroll alatt tartott kutyád, akkor tök jó az elosztó, meg igazából bármilyen hám. Ha a fentiekből bármi hiányzik, akkor főleg nyakörv, meg póráz.
2015. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Csak akkor vegyél hámot, ha a kutyáid tökéletesen működnek pórázon, illetve csak azért kell póráz, mert bizonyos helyeken kötelező, de nem húznak, póráz nélkül is ugyanúgy kontrollálhatóak lennének.

2015. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A német juhász engedelmes kutya jó vele sétálni fél fojtó lánc nyakörve van, a spánielemet viszont még tanítani kell.A fél fojtó nyakörvvel nem szeretném össze kötni a két kutyus.Megszeretném tanítani a két kutyát,hogy egymás mellet egy pórázzal sétáltatni tudjam.
2015. jún. 4. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Előbb a spanit is tanítsd meg rendesen menni pórázon. Utána mehet az összeszoktatás. Ne a német juhászra ruházd át a spani tanítását.
2015. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az a célom hogy a német juhász tanítja, majd megtanítom én,már sok mindenre megtanítottam,viszont nem régóta van nálam a Spanim. Okosak pl:etetésnél elértem hogy a tálnál ülnek és várják a vacsijukat. és csak akkor nyúl hozzá ha megengedem. a földről semmit nem szednek össze. A Német juhász póráz nélkül is szépen közlekedik bal láb mellet.A spánielem egy kicsit akaratosabb de már sok mindig megy.A faluban póráz nélkül nem lehet kutyával közlekedni. Ezért kérdeztem hogy milyen hám való német juhásznak. De idővel egy pórázzal szeretném vezetni a két kutyusokkal.
2015. jún. 4. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!