Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szerettek a kutyákban?

Mit szerettek a kutyákban?

Figyelt kérdés
Szerintem agresszív, harapós, ellenszenves állatok. Nem az, hogy nem simogatok meg egy-egy kedvesebb ebet, de sosem tudtam megkedvelni őket. Kiskoromban többször is megkergettek környékbeli kutyák, gondolom ezért.

2015. jún. 7. 22:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem pont ellenkezőleg. Egy jól nevelt kutya, barátságos játékos, kedves, és szerető tud lenni. Nagyon okos állatok. Egy kutya az embernek igazi 4 lábú társa tud lenni. "Az ember legjobb barátja". Én ezt szeretem bennük.
2015. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Hogy rájuk mindig számíthatok. Nem a külsőségeket nézik, hogy gazdag vagy-e, vagy szegény... Csak szeretetre vágynak. Nem agresszívak, nem harapósak, nem ellenszenves állatok. Csak amelyiket nem nevelték meg.
2015. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem véletlenül vannak vakvezető kutyák,terápiás kutyák stb.A legtöbb aggrasszív kutya a gazdájától olyan,na azokat a gazdákat tudnám egy kanál szennyvízben megfojtani.Amúgy a jólnevelteket azért szeretem,mert:játékosak,barátságosak,okosak,érzik hogy ha szomorúak vagyunk,vigasztalnak és társak,mint pl. egy jó barát és sokkal jobban lehet bennük bízni mint sok emberben.Nekünk Magyar Vizsláink vannak és az a szeretet amit adnak az nagyon jó.Sokszor az ágyra is felengedjük őket aludni és teljesen szobatiszták,kinti-benti tartással.Ha vannak hibák bocs,de telóról írok.Szerintem próbálj meg pár jó nevelt kutyával találkozni,hátha megváltozik a véleményed.
2015. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Ha a kutya agresszív, akkor nincs jól megnevelve.

A kutyák csodálatosak:) Szeret, hűséges. Mindig ott van neked, legjobb barát. Imádnivaló, és bármikor számíthatsz rá. Ezt hány emberről tudod elmondani?

Egyszóval, csodálatosak :)

2015. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Gondoskodok róla, cserébe szeretetet ad. A kutyám pl. tűzön vízen keresztül utánam jönne, ha arról lenne szó.


Amúgy meg vicces, jópofa állatok. Ha szomorú vagyok hozzám bújik, ha örülök ő is ugra-bugrál :)

2015. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Na pont ma gondoltam ezt végig.Egyszerűen imádom a kutyámat.Egy aranyos kis westie keverék,de annyira okos,értelmes.Mikor hívom,mindig jön,szépen leül elém,néz fel rám azokkal az édes szemeivel,mintha azt mondaná:"itt vagyok,mondjad,hallgatlak".Meg kell zabálni.:) Hűségesek,feltétel nélkül szeretnek.Többe nézem az állatokat,mint jópár embert.Ha neked rossz tapasztalatod van a kutyákkal,az nem kutya hibája,hanem a gazdájé.Kár,hogy állattartásból nincs vizsga,mert sok embernek nem lenne akkor.És én sem vagyok a legtökéletesebb gazdi a világon,de minden tőlem telhetőt megteszek,hogy boldog,kiegyensúlyozott kutyám legyen,akit mások is szeretnek.:)
2015. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 piriiiii ***** válasza:
54%
Hogy gyönyörűek, cukik, okosak, kedveske, hajlíthatóak (nevelhetőek), bátrak, mozgékonyak, sportolhatok velük, vigyázhatok rájuk, gondoskodhatom róluk, megnevettetnek, játszhatom velük, elvannak a maguk világában (pl.: farokkergetés, lábrágcsálás, padlónyalogatás, vicces mozdulatok), és, ahogy nézni tudnak a szemükkel... ah, te jó ég...
2015. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 piriiiii ***** válasza:
52%

Ja, és az enyém folyton azt csinálja, hogy odajön hozzám az ágyhoz, felteszi azt a csodálatos kis pofikáját az ágy szélére és onnan bámul. Csak a szemeit mozgatja.

És a dús, fehér szőrét is imádom... gyönyörű, csigás bundája van és odáig vagyok érte.

2015. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó válaszolónak:

Ha a saját lábát rágcsálja, az lehet csirke allergia is

2015. jún. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Minden nap képes örülni nekem.rengeteg szeretetet ad és nem vár érte semmit.
2015. jún. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!