Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ellen tudok tenni, hogy a...

Az ellen tudok tenni, hogy a kutya nem ugatja meg a bejövő embert, ha mondjuk előtte kap tőlem egy jó nagy csontot?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne ezt megoldani, hogy ez esetben is menjen oda ugatni, hagyja ott a kajáját, és ez legyen az elsődleges neki?

Köszönöm a segítséget.



2015. jún. 8. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj húst neki, azt hamarabb meg tudja enni, és hamarabb befejezi a kajaszünetet.
2015. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért jó az, ha megugatja?
2015. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért, mert mondjuk jelzi, h illetéktelen behatoló + védenie kellene a területét még ebben az esetben is, nem?
2015. jún. 8. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Waze, azert a kutyank is jar a kajaszunet, ember. Nem gep az. Ha gepet akarsz, vegyel riasztot...
2015. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem gépet akarok, csak fura ez nekem, h elvonul hátra, és nem érdekli, h ki jön be a területére. Engem akkor is zavar, h bejön vki a szobámba, ha nem vagyok itthon.
2015. jún. 8. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem egy idegbeteg állat, hanem NORMÁLIS! Ha nem enne, hanem akkor is őrizné a területét amikor kajál, akkor nem lenne normális. Még a természetben is amikor a farkasok esznek akkor nem azzal vannak elfoglalva, hogy felüljelölgessék a szomszéd falkák hugyát... És a kutya ettől a szinttől már nagyon messze van.
2015. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél mozgásérzékelőt. Pár ezerért kapni.
2015. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!