Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenben hol találok jó...

Debrecenben hol találok jó állatorvost, ahol az oltások ára is megfelelő? Vagy ez mindenhol egységes?

Figyelt kérdés
Néhány hét, és én is egy tacskó-keverék büszke tulajdonosa leszek. Első kutyám lesz, tanácstalan vagyok, hogy mit és hogy kéne csinálni, tehát jó tanácsokat is elfogadok. Panellakásban lesz tartva, viszonylag sokat vagyok itthon, tehát a sétáltatás és a törődés biztosított.
2015. jún. 8. 15:39
 1/5 mantis religiosa ***** válasza:
Net-Vet kft állatkórház. 4034 Debrecen Nógrádi Mátyás u. 17.
2015. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a Net-Vet-et akartam ajánlani! :)
2015. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, mi is a Net-vet-be járunk. Merre laksz? Ha nincs messze, érdemes idejárnotok.
2015. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyiért vannak a kötelező oltások meg a chip? Ott lakok egyébként onnan 10 percre.
2015. jún. 8. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Átlagban 4500-5 ezer egy oltás, de mindig meg is vizsgálják a kutyát. A chip árát nem tudom, mert én már chipp-pel, és 3 oltással hoztam el e tenyésztőtől. Ja és nekem mindig beadják a féreghajtót is, nem kell külön kinlódnom vele, hogy nyelesem le vele:)
2015. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!