Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya kölykezése? Többi lent.

Kutya kölykezése? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hiába vann kennel,a sátorgarázba,ami nagyon meleg oda késziti a "vackot" ahová kölykezne! Bezártam a kenelbe de nyüszit és egyből megy a garázsba?,

2015. jún. 8. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Na jó, nekem ehhez már késő van... Ha már ész nélkül szaporítasz legalább annyi emberség legyen benned, hogy hívsz egy állatorvost, mielőtt beledöglik a szuka is meg a kölykök is a felelőtlenségedbe.
2015. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kennelben nem érzi valamiért jól magát.

Jobb lenne a lakásban készíteni neki egy elletőládát, és oda bevinni, ha beindul az ellés.

2015. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ész nélkül téged szaporitottak! Sajnálják is a szüleid:)
2015. jún. 9. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Húú, ott a monitor másik oldalán is ekkora arcod van? Előbb írni tanulj már meg rendesen mielőtt verni kezded magad :) Remélem akkor megoldottad egyedül is a kutyád baját, na ahhoz legyen nagy pofád meg mellényed, ha már felelősség nem szorult beléd.


Én meg a szüleidet sajnálom amiért gyereket akartak, erre jöttél te.

2015. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
11 gyönyörü Bandog!Te csak simogasd a rózsaszin plüs kutyádat! "értelmiségi"
2015. jún. 9. 17:41
 6/10 A kérdező kommentje:
Küld el légyszi a mestertenyésző okleveled,az IQ-ra nem vagyok kiváncsi...az már lejött:)
2015. jún. 9. 17:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma 14 privitt kaptam azoktól aki a kutyát társként nem pedig agyoncicomázott pudingként kezelik!Ha igazán toppon vagy csak idézek valakitől! "Egy anyakutya jobban érti a dolgát mint bármelyik orvos" Ki irta és mikor??
2015. jún. 9. 17:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát az IQ-ra gondoltam, hogy nem vagy kíváncsi, mivel neked olyanod nincs :) Azt se tudod milyen kutyám van, hogy kezelem, vagy hogy egyáltalán van-e kutyám. De ugatni azt tudsz látom, írni már annyira nem :DDD


"Egy anyakutya jobban érti a dolgát mint bármelyik orvos"


Erre csak annyit mondok, hogy 1x kell halva születnie egy kölyöknek, mutálódnia a méhben vagy elakadnia a szülőcsatornában, utána nemhogy az anyakutya, de a természet fogja nagyon érteni a dolgát, aminek nem biztos, hogy örülnél. Utána új értelmet nyerne számodra az állatorvos fogalma.

2015. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tanulj meg irni! Ne ugas mert megkötlek:)
2015. jún. 10. 11:55
 10/10 A kérdező kommentje:
Neked kutyád?!Életed nincs):) kenyér nem jut a nagy pofádba:) Irány a kukázás ahoz értel te hajléktakan:)
2015. jún. 10. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!