Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan legyek a kutyam szemebe...

Hogyan legyek a kutyam szemebe falkavezer?

Figyelt kérdés
1 eves keverek lany a kutyam, semmi problema nincs vele, de kezdem eszrevenni hogy nem tart falkavezernek. Nem vagyok talan olyan krmeny vele? Orul nekem meg hallgat ram.

2015. jún. 8. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2015. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég kevés infó, egy kamaszodó kutyánál meg pláne nehéz látatlanban megmondani, hogy mi történik. Menjetek el egy olyan kutyasuliba, ahol ezt is segítenek rendberakni, és akkor nem lesz gond.
2015. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a kutyád nem tart falkavezérnek?
2015. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy engem pl atmer karolni jatszas soran viszont a nagyhangu nagypapamat nem.
2015. jún. 8. 22:17
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Ne falkavezér akarjál lenni hanem a gazdája!

Baromság ez a falkavezér szöveg már a csapból is ez folyik.

2015. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg menjetek suliba, mert nagyon nem érted a kutyát :) A játék az játék. Nem attól lesz gond a kapcsolatotokban, hogy játszotok. Persze ha hágni akar, az megint más, de akkor meg azt mondd. Tudni kell értelmezni, hogy mit miért csinál a kutya.
2015. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt a nagypapam mondta aki mar tul van sok kutyan. Na mindegy koszi azert az infokat :)
2015. jún. 8. 22:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor vagy jobb szeme van hozzá, mint neked, vagy a sok kutya ellenére nem ért hozzá.
2015. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak h megértsd mire írtam, igaz lepontoztak de már megszoktam. A falkában lévő állatok együtt csinálnak majdnem mindent. Ha fedezni visznek egy kutyát mondjuk hozzád akkor a falkavezér=alfa hím fedezi be ezért maradjunk a gazda kifejezésnél.
2015. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
#9: ha csak ennyi érved van, akkor ezt inkább hagyjuk, jó? :) Nyilván a kutya nem farkas, az ember meg nem kutya, ezzel minden érintett tisztában van (eltekintve néhány gazdától), de ettől még nagy vonalakban működik, mert a kutyának ilyen az alapbeállítottsága. És mivel egy igen alkalmazkodóképes lényről beszélünk képes volt ebbe belekeverni az ember meg a családot, mint egységet, úgy, hogy ne legyenek senkinek szexuális problémái útközben. Hihetetlen, de igaz, rengeteg példa és a józan ész bizonyítja ;)
2015. jún. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!