Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám attól lehet kemény az...

Kutyám attól lehet kemény az idegenekkel, ha úgy nőtt fel, hogy volt mellette egy másik kutya aki barátságos mindenkivel?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem a kutya fogja megnevelni a kutyát, hanem a gazda a kutyát.

Hogy nevelted?

2015. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát normálisan neveltem,nem bántottam,csak amikor kisebb volt 1-2 alkalommal csaptam oda,de nem ok nélkül.

Most 1 éves,jól szocializált,okos.Ő kicsit bizalmatlanabb az idegenekkel,úgy értettem,hogyha olyan környezetben nőtt volna fel,hogy van mellette egy szintén idegent nem tűrő kutya akkor már olyan lenne.Nem?

2015. jún. 9. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hagyod, hogy átvegye a szokását, akkor igen.
2015. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mi az,hogy hagyom? Akkor ő is barátságos lesz?

Agresszív kutyát nem valószínű,hogy kitudok belőle hozni.

2015. jún. 9. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel te vagy a falkavezér, így rád hallgatnak és a te tanításod szerint élnek :) ahhoz, hogy agresszív legyen, verned kellene, amit nem fogsz :)
2015. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem kéne vernem ahhoz,hogy másokkal agresszív legyen.Akkor egy idő után velünk is az lenne,de nem tudom honnan szedted ezt a hülyeséget:)
2015. jún. 10. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:
kutyaiskola, vaze.
2015. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!