Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalt valaki olyat az...

Tapasztalt valaki olyat az elmúlt 1-2 hónapban, hogy a kutyája nem eszi meg a Brit Premium Adult Large Breed tápot?

Figyelt kérdés
Évek óta ezzel etetek, alig várta, hogy lerakjam elé, most pedig pár hete csak úgy hajlandó megenni, ha bekeverem konzervvel, levessel. Minőségromlás vagy ez egyedi eset?
2015. jún. 10. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Vagy a melegben nem éhes, ez így nyár elején sűrűn előforduló probléma :) Próbáld meg akkor etetni, amikor már (vagy ha reggel is eszik, akkor még) hűvösebb az idő.
2015. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet ilyen melegbe száraz neki nagyon.


próbáld meg vízzel felönteni

2015. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is azzal etetem és sokszor nem kell neki :D

Szerintem is a meleg miatt, mert mindig a reggeli nagy kutyázós séta után adom neki a kaját, elvileg éhesnek kéne lennie és mégsem kell, max. belecsipeget. A másik felát késő este kapja olyankor már megeszi.

2015. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!