Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szurkáló érzés van a méhem...

Szurkáló érzés van a méhem környékén már 2-3 napja. Nem olyan mint a menstruációs görcs mensiig még 4 nap. Az elmúlt pár hétben lényegesen nőtt a mellem. Terhesség? Volt aki hasonló tüneteket tapasztalt mikor teherbeesett?

Figyelt kérdés

2014. nov. 24. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy beágyazódás folyik éppen! A mellednek nincs köze a leendő terhességhez, mert az még csak épp most jön létre, ha minden jól megy. 4 nap múlva kiderül.
2014. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
olyan türelmetlen vagyok alig várom :) bárcsak lehetne már tesztelni :)
2014. nov. 24. 10:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, pedig ez ilyen bicikli... Tudom én is, tapasztalatból. De én annyit estem pofára nemvárt előtti teszteléssel, hogy végül megfogadtam, hogy mindig kibírom. Így lett végül olyan szép pozi tesztem, hogy nem kellett semerre forgatni, meg átvilágítani, meg számítógépes trükköket alkalmazni. :) Drukkolok!
2014. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, a te kerdesed feletti kerdes az enyem :) sosem szabad tulzottan elbizni magunkat, de en is ilyen tunetekkel kezdtem! Tegnap kellett volna megjonnie, de en ilyenkor mar gyogyszeren eltem olyan fajdalmaim voltak mimden menstruaciokor. Most egy hete ilyen nagyon enyhe gorcseim voltak, es ez fura volt. Es meg lett az eredmenye :) drukkolok neked is!
2014. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)
2014. nov. 24. 10:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer tapasztaltam ilyesmit: 16 hónapnyi szoptatás utáni, első peteérést követő mensi előtt pár nappal. Nem tudom miért szurkált akkor a méhem és úgy éreztem, mintha összehúzódott volna, a melleim is fájtak és feszültek, de nem figyeltem, nagyobbak e.

Ha babát szeretnétek, akkor szurkolok, hogy összejöjjön!:)

Nálam a korai terhességi tünetek az iszonyatos mellbimbó-érzékenység volt és szurkált a jobb petefészkem (egész 1.trimeszterben).

2014. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Teszteltem egy negatívat Predictor early teszttel. mennyire megbízható? ma kellett volna megjönnie
2014. nov. 27. 09:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Van, akiknek csak napokkal a nemvárt után lesz pozi. Amíg nem jön meg, van remény! Két nap múlva tesztelj újra, ha nem jön meg még akkor se.
2014. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) egyébként most olvasgatom, erről a tesztről nem sok jót írnak...
2014. nov. 27. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!